CNN Prima News paranoia

paranoia

Výpis příspěvků ke štítku „paranoia“

Co dělá látka HHC, k níž se přiznala Vaňková? Zvýší výkon, v extrémech ale vyvolá paranoiu

Kokain není jedinou návykovou látkou, které holduje nejeden vrcholový politik či manažer. Mnozí užívají také kanabinoid HHC, jenž se získává z konopí. Důvod je jednoduchý – umí výrazně zvýšit výkon i soustředění. Obzvlášť vytížení lidé po něm sahají například proto, aby dokázali udržet nelítostné pracovní tempo. V rozumné míře tolik uškodit nemůže, jakmile se ale užívání drogy vymkne kontrole, vyvolává pocity podrážděnosti a až paranoidní chování. „To už platí pro případy, kdy se látka užívá trošku intenzivněji,“ vysvětlil redakci CNN Prima NEWS adiktolog Michal Miovský.

Trapné záběry z Kremlu: Putin marně čekal na potlesk. Při projevu měl odhalit svou paranoiu

Ruský vládce Vladimir Putin při středečním projevu k 17 novým velvyslancům řekl, že válku na Ukrajině způsobily svým chováním Spojené státy. Po svém proslovu pak marně čekal na potlesk. Viditelně nesvůj pak ze sálu odešel, aniž by velvyslancům podal ruku. Podle médií se tak ukázala jeho údajná paranoia, o které před časem promluvil bývalý příslušník ruské FSO.

Je paranoidní a žije v bunkru. Putinův bývalý bodyguard překvapil i detaily o jeho zdraví

Vladimir Putin má největší strach z toho, že onemocní koronavirem. Je paranoidní a prakticky nevylézá z bunkru. Navzdory spekulacím má ale pevné zdraví – to tvrdí Gleb Karakulov, který byl ještě nedávno kapitánem Federální gardové služby (FSO), která má ruského prezidenta chránit. Karakulov zběhl a poskytl otevřený rozhovor pro opoziční médium The Dossier Center.

Psycholog: Putin nezešílel, podepsal se na něm covid i věk. Snaží se zapsat do historie

Po začátku války na Ukrajině vyvstala otázka: Je Vladimir Putin šílenec? Psycholog Daniel Štrobl má jasno. „Putin nezešílel, jde pouze o nálepky. Jeho duševní stav bych přirovnal k vězni, který byl dvacet let v cele. Zdá se mi, že trpí úzkostí a paranoiou způsobenou covidem a věkem,“ podotkl v pořadu K věci na CNN Prima NEWS. Dodal, že Putina dohání touha zapsat se do historie.