parte

Výpis příspěvků ke štítku „parte“

Rodina se loučí s mladým fotbalistou Lehnertem: Bolestný vzkaz a zveřejnění příčiny smrti

2. března 2023 12:32

Rodina, přátelé i spoluhráči z fotbalového klubu FC Hlučín se jen těžko vyrovnávají s nečekaným odchodem nadějného sportovce Lukáše Lehnerta. Ten nečekaně zemřel v noci na pondělí. Jeho nejbližší teď zveřejnili smuteční oznámení, ve kterém uvádí detaily posledního rozloučení. Zesnulému Lukášovi poslali do nebe vzkaz.

Byla to poprava, říká rodina zastřeleného Honzy z Lovčic. Jeho přátelům poslala rázný vzkaz

23. února 2023 15:19

Byla to poprava, při které vrah několika ranami zastřelil našeho milovaného syna. Přesně těmito slovy označili rodiče Honzy z Lovčic nedělní incident, při kterém byl přímo před svým domem zabit 29letý muž. Proč se měl 56letý Václav T. rozhodnout sprovodit jejich potomka ze světa, tomu rodiče dle svých slov nerozumí. Na přátele zesnulého mladíka apelovali, aby byli silní a „nečinili nic, co by je snížilo na vrahovu úroveň“.

Poslední rozloučení s Trojanem proběhne dva dny před Vánoci. Rodina má na veřejnost prosbu

21. prosince 2022 10:31

Truchlící rodina zveřejnila parte svého milovaného táty, manžela a dědečka Ladislava Trojana. Poslední rozloučení s uznávaným hercem se uskuteční dva dny před Vánoci 22. prosince v kostele sv. Ignáce na Karlově náměstí v Praze. „Budeme rádi, když přijdete za tatínka zapálit svíčku,“ vzkázali jeho příbuzní veřejnosti.

Poslední sbohem tragicky zesnulému hasiči. Truchlící rodina zveřejnila jeho parte

4. prosince 2022 17:19

Měl to být klidný adventní čas, který by dobrovolný hasič Jan strávil se svou ženou. Společně se těšili na jejich prvního potomka. Osud vše změnil, když se při jednom ze zásahů na Jana Dvořáka zřítil strop poničeného domu, který pomáhal hasit. Truchlící rodina nyní zveřejnila parte, s oblíbeným požárníkem se jeho nejbližší a známí rozloučí ve středu.

Co osud vezme, nevrací. Zdrcená rodina zveřejnila parte zavražděných sourozenců a otce

3. května 2022 17:23

Obyvateli Kostelce na Hané otřásla v pátek trojnásobná vražda. Devětadvacetiletý muž tam měl podle policie zvlášť brutálním způsobem zavraždit svého otce, bratra a sestru. Policisté již mladíka obvinili a prostějovský soud ho poslal do vazby. Příbuzní tragicky zemřelé rodiny pak zveřejnili parte. Poslední rozloučení proběhne v pátek 6. května v úzkém rodinném kruhu.