Rodina se loučí s mladým fotbalistou Lehnertem: Bolestný vzkaz a zveřejnění příčiny smrti

Rodina, přátelé i spoluhráči z fotbalového klubu FC Hlučín se jen těžko vyrovnávají s nečekaným odchodem nadějného sportovce Lukáše Lehnerta. Ten nečekaně zemřel v noci na pondělí. Jeho nejbližší teď zveřejnili smuteční oznámení, ve kterém uvádí detaily posledního rozloučení. Zesnulému Lukášovi poslali do nebe vzkaz.

„S velkou bolestí v srdci oznamujeme všem příbuzným, přátelům a známým, že nás 26. února náhle opustil ve věku nedožitých 25 let náš drahý a milovaný syn, bratr, vnuk a synovec, bratranec a skvělý kamarád,“ napsala rodina na zveřejněném parte.

Poslední rozloučení. 🖤🕊

Posted by FC Hlučín on Wednesday, March 1, 2023

Zesnulému Lukášovi pak skrze verše poslala do nebe vzkaz. „Plno plánů do života jsi měl, v nejkrásnějším věku jsi od nás odešel. Poslední sbohem jsi nestačil nám dát, zaplakal každý, kdo tě měl rád. Dotlouklo srdce, zmlkl hlas, tak rád měl život, fotbal i nás,“ uvedli jeho nejbližší.

ČTĚTE TAKÉ: Hloušek promluvil o milionových dluzích: Neschovávám se, nejsem gauner. Zase bude líp

Šikovný obránce Lukáš Lehnert pocházel z Kravař a právě tam se s ním jeho rodina a přátelé rozloučí. Smuteční obřad se uskuteční v kostele svatého Bartoloměje v úterý 7. března v odpoledních hodinách.

Zprávu o náhlém úmrtí nadějného sportovce zveřejnil fotbalový klub FC Hlučín v pondělí odpoledne. Příčinu smrti ovšem neuvedl. Ihned poté se začalo spekulovat, co za jeho náhlým skonem mohlo stát. Podle zdroje z přímého okolí může za vše srdeční selhání. „Lukášovi se zastavilo srdíčko. Je to pro nás dost bolestivé,“ uvedl pro Expres.cz.

Žádné myšlenky na fotbal

Lukáš Lehnert zemřel náhle v noci na pondělí. Přitom v pátek ještě skóroval v posledním přípravném zápase proti Polance. Svému třetiligovému FC Hlučínu tak pomohl k výhře 7:0. Ještě tentýž večer vyrazil talentovaný fotbalista se spoluhráči na tradiční hlučínský ples, který moderoval Petr Suchoň.

„Nálada byla na plese senzační a kluci se chovali skvěle. Měli po přípravě, kde vyhráli 7:0. Pro spoustu z nich to byla životní sezóna, protože v poháru vyřadili i Plzeň a chtěli zabojovat o druhou ligu. Myslím si, že Lukáš byl jedním z těch, kteří během večera v podstatě ani nepili. Vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by se něco mohlo stát. Kluci byli nadšení a lidé také. Přišlo spoustu fotbalových fanoušků a rodičů. Všichni si přišli zatancovat a podpořit je. Hlavně se těšili na to, že v jarní části budou ve druhé lize. Teď asi myšlenky na fotbal nejsou pochopitelně vůbec žádné,“ vylíčil CNN Prima NEWS Suchoň.

Tagy: