reklama

Sledujte ŽIVĚ: Ve studiu CNN Prima NEWS se debatuje o českém školství

Do diskuze o návratu dětí do škol se zapojili mimo jiné předseda školských odborů ČMOS PŠ František Dobšík a prezident Pedagogické komory Radek Sárközi. O školství dále debatuje redaktorka serveru Echo24 Lenka Zlámalová a odborník na vzdělávání ze společnosti EDUin Bohumil Kartous.

reklama

Do diskuze o návratu dětí do škol se zapojí mimo jiné předseda školských odborů ČMOS PŠ František Dobšík a odborník na vzdělávání ze společnosti EDUin Bohumil Kartous.

Ministr školství Robert Plaga (za ANO), který měl být také hostem Partie, do studia nedorazí, neboť utrpěl zranění ruky a podstoupil její operaci. „Podle mých informací je pan ministr Robert Plaga po úrazu ruky. Je po operaci a konkrétnější informace v tuto chvíli nemám,“ uvedla mluvčí ministerstva školství Alena Lednová.

Partie je vedle hlavní zpravodajské relace druhým nejstarším pořadem skupiny Prima. Vysílá se od února roku 1998. Za více než 20 let se v diskuzích pravidelně střídají vysoce postavení politici včetně premiérů a prezidentů, moderátorka Terezie Tománková je politikům v diskuzi rovnocennou soupeřkou. Se startem platformy CNN Prima NEWS navíc Partie získala druhou, hodinovou část plnou analýz a diskuzí nad aktuálními tématy.

V první části debatovali ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a předseda klubu Pirátů Jakub Michálek. Hovořili o stavu české justice, o koronavirové krizi i o náměstku ministra zdravotnictví Prymulovi.

K tématu

Byznys

Česká hospodářská idylka brzy skončí. Tvrdý náraz přijde nejpozději na podzim

Další hlavní zprávy

USA

Napětí v USA eskaluje: U Bílého domu hořelo, Trump se schovával v bunkru

Napětí v USA eskaluje: U Bílého domu hořelo, Trump se schovával v bunkru

Účastníci protestu proti policejní brutalitě u Bílého domu zapálili krátce před začátkem nočního zákazu vycházení ve Washingtonu vícero ohňů a v plamenech se podle přítomných novinářů ocitl i kostel na severní straně náměstí Lafayette Square ležícího vedle sídla amerických prezidentů. CNN uvedla, že během páteční noci využil prezident Donald Trump dokonce podzemní bunkr.

reklama
VIDEO: Cisterna vjela do protestujících na dálnici u Minneapolisu, dav řidiče napadnul
reklama
reklama
Astronauti z Crew Dragon už jsou na ISS, dostalo se jim vřelého uvítání

USA

Domácí zpravodajství

Tresty za týrání zvířat budou přísnější. Viníkovi hrozí až deset let za mřížemi
Colloredo-Mansfeldová ke sporu o Opočno: Když nevyhraji já, vyhrají moje děti
Další články
reklama
reklama