reklama

Sledujte ŽIVĚ: Ve studiu CNN Prima NEWS se debatuje o českém školství

Do diskuze o návratu dětí do škol se zapojili mimo jiné předseda školských odborů ČMOS PŠ František Dobšík a prezident Pedagogické komory Radek Sárközi. O školství dále debatuje redaktorka serveru Echo24 Lenka Zlámalová a odborník na vzdělávání ze společnosti EDUin Bohumil Kartous.

reklama

Do diskuze o návratu dětí do škol se zapojí mimo jiné předseda školských odborů ČMOS PŠ František Dobšík a odborník na vzdělávání ze společnosti EDUin Bohumil Kartous.

Ministr školství Robert Plaga (za ANO), který měl být také hostem Partie, do studia nedorazí, neboť utrpěl zranění ruky a podstoupil její operaci. „Podle mých informací je pan ministr Robert Plaga po úrazu ruky. Je po operaci a konkrétnější informace v tuto chvíli nemám,“ uvedla mluvčí ministerstva školství Alena Lednová.

Partie je vedle hlavní zpravodajské relace druhým nejstarším pořadem skupiny Prima. Vysílá se od února roku 1998. Za více než 20 let se v diskuzích pravidelně střídají vysoce postavení politici včetně premiérů a prezidentů, moderátorka Terezie Tománková je politikům v diskuzi rovnocennou soupeřkou. Se startem platformy CNN Prima NEWS navíc Partie získala druhou, hodinovou část plnou analýz a diskuzí nad aktuálními tématy.

V první části debatovali ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a předseda klubu Pirátů Jakub Michálek. Hovořili o stavu české justice, o koronavirové krizi i o náměstku ministra zdravotnictví Prymulovi.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Očkování proti covidu budou Čechům hradit pojišťovny, rozhodla Sněmovna

Očkování proti covidu budou Čechům hradit pojišťovny, rozhodla Sněmovna

Schůze Sněmovny pokračuje. Tentokrát poslanci v legislativní nouzi zrychleně rozhodli o tom, že očkování proti koronaviru mají mít lidé hrazeno z pojištění. Sněmovna to schválila v novele, jež také zakotví pravidla nákupu a distribuce vakcín. Někteří medici zřejmě budou moci zastávat při práci v nemocnici pozici praktické sestry, nikoli pouze sanitářů a ošetřovatelů. Dále by do věznic za chybějící dozorce mohli v době krize dočasně nastoupit policisté. Jednání poslanců můžete sledovat v článku živě.

Ve věznicích kvůli covidu chybí stovky dozorců. Budou za ně zaskakovat policisté
Ministr Brabec má zdravotní problémy. Po jednání uhelné komise skončil v nemocnici
Dopad druhé vlny epidemie: Česká ekonomika má v příštím roce růst jen o 1,5 procenta
Volný: Nucená vakcinace je znásilnění. Nasaďte si roušku, reagoval Blatný
reklama
reklama
Nedočkaví štamgasti vyrazili na pivo už v šest ráno. O půl sedmé byla plná hospoda

Lidé

Domácí zpravodajství

Stovky volných termínů, jednotky zájemců. Učitelé se na covid testy zdarma nehrnou
Průměrná mzda dosáhla 35 402 korun. V Česku nejvíce vydělávají Pražané, přes 43 tisíc
Další články
reklama
reklama