reklama

SLEDUJTE PARTII: Ostrá diskuse premiéra Babiše s šéfem Senátu Vystrčilem

Televize Prima a CNN Prima NEWS v neděli vysílají Partii Terezie Tománkové se třemi ze čtyř nejvyšších ústavních činitelů země. Kromě prezidenta Miloše Zemana pozvání přijali i premiér Andrej Babiš (ANO) a předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Prezident vystoupil na veřejnosti poprvé od úrazu ruky. Vystrčil už v sobotu avizoval, že Babišovi v Partii na Primě vysvětlí, jak je to se smyslem cesty na Tchaj-wan.

reklama

Rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem v úvodní hodině Partie byl jeho vůbec prvním veřejným vystoupením od zlomeniny ruky v posledním srpnovém týdnu. Prezident zároveň neposkytl žádný televizní rozhovor od své poslední účasti v Partii letos v dubnu. Rozhovor se s denním předstihem předtáčel na zámku v Lánech.

Druhou hodinu Partie pak doplňuje duel premiéra Andreje Babiše a předsedy Senátu Miloše Vystrčila, který se v sobotu vrátil z ostře sledované zahraniční cesty na Tchaj-wan. Diskutují v přímém přenosu.

V Česku se dosud nic takového v jednom diskusním pořadu nestalo

„Jsem ráda, že pozvání do Partie přijali tři ze čtyř nejvyšších ústavních činitelů České republiky. V Česku se dosud nic takového v jediném diskusním pořadu nestalo. Těším se, že se všemi hosty proberu aktuální témata týkající se politiky i života v Česku,“ uvedla moderátorka pořadu Terezie Tománková.

Partie se vysílá v tradičním čase od 11 hodin na Primě i CNN Prima NEWS. Druhou hodinu s premiérem Babišem a předsedou Senátu Vystrčilem pak mohou diváci mimořádně sledovat i na hlavním kanálu Prima.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Začínají platit ještě tvrdší opatření. Zavřené obchody, ven jen ve dvou

PŘEHLEDNĚ: Začínají platit ještě tvrdší opatření. Zavřené obchody, ven jen ve dvou

Od čtvrteční šesté hodiny ranní se Češi musí řídit ještě přísnějšími opatřeními, která výrazně omezují pohyb lidí a povolují chodit pouze do práce, na nákup či k lékaři. Zavřené budou také maloobchody a služby. Výjimku mají pouze prodejny základního sortimentu. Nařízení platí do 3. listopadu včetně. Co všechno se mění? Čtěte v následujícím přehledu.

reklama
Květiny mě jen rozesmutní. Příběhy lidí, kteří kvůli covidu ztratili čich a chuť
Zachvátí USA po volbách občanská válka? Lidé si připravují zásoby jídla i střeliva
Někteří lékaři už ani nepotřebují normální oblečení, říká o situaci v USA Konvalina
Babiš s Hamáčkem: Přibyde 15 tisíc nakažených, JIP čeká skokový nárůst pacientů
reklama
reklama
Žádný lockdown v Česku není, trvají si na svém Prymula s Babišem

Vláda

Domácí zpravodajství

Díky přednáškám jsem plul z Austrálie do Evropy zadarmo, vzpomínal cestovatel Stingl
Nikdo nevěří, že je to pouze na dva týdny, říká Prouza o nových opatřeních
Další články
reklama
reklama