reklama

SLEDUJTE PARTII: Ostrá diskuse premiéra Babiše s šéfem Senátu Vystrčilem

Televize Prima a CNN Prima NEWS v neděli vysílají Partii Terezie Tománkové se třemi ze čtyř nejvyšších ústavních činitelů země. Kromě prezidenta Miloše Zemana pozvání přijali i premiér Andrej Babiš (ANO) a předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Prezident vystoupil na veřejnosti poprvé od úrazu ruky. Vystrčil už v sobotu avizoval, že Babišovi v Partii na Primě vysvětlí, jak je to se smyslem cesty na Tchaj-wan.

reklama

Rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem v úvodní hodině Partie byl jeho vůbec prvním veřejným vystoupením od zlomeniny ruky v posledním srpnovém týdnu. Prezident zároveň neposkytl žádný televizní rozhovor od své poslední účasti v Partii letos v dubnu. Rozhovor se s denním předstihem předtáčel na zámku v Lánech.

Druhou hodinu Partie pak doplňuje duel premiéra Andreje Babiše a předsedy Senátu Miloše Vystrčila, který se v sobotu vrátil z ostře sledované zahraniční cesty na Tchaj-wan. Diskutují v přímém přenosu.

V Česku se dosud nic takového v jednom diskusním pořadu nestalo

„Jsem ráda, že pozvání do Partie přijali tři ze čtyř nejvyšších ústavních činitelů České republiky. V Česku se dosud nic takového v jediném diskusním pořadu nestalo. Těším se, že se všemi hosty proberu aktuální témata týkající se politiky i života v Česku,“ uvedla moderátorka pořadu Terezie Tománková.

Partie se vysílá v tradičním čase od 11 hodin na Primě i CNN Prima NEWS. Druhou hodinu s premiérem Babišem a předsedou Senátu Vystrčilem pak mohou diváci mimořádně sledovat i na hlavním kanálu Prima.

K tématu

Další hlavní zprávy

Finance

Hrozí Česku arbitráže kvůli regulaci hazardu? Soudní dvůr EU přijal důležité rozhodnutí

Hrozí Česku arbitráže kvůli regulaci hazardu? Soudní dvůr EU přijal důležité rozhodnutí

Česká republika může v budoucnu čelit nárokům provozovatelů hazardních her na náhradu ušlého zisku kvůli způsobu, jakým je v některých případech hazard regulován. Nejvyšší správní soud totiž na základě rozhodnutí Soudního dvoru Evropské unie vrátil k novému projednání vyhlášku o regulaci hazardu, kterou před lety přijalo zastupitelstvo města Děčína.

Vyhoštění čeští diplomaté zatím bydlí na zámku a berou plný plat. Zpět do Ruska nesmí
reklama
reklama
Razantní odpověď: Česko vyhostí dalších 22 ruských diplomatů a 48 pracovníků ambasády

Politika

Domácí zpravodajství

Volební model: Piráti a STAN vedou před ANO a Spolu. Šlachta si jde pro státní příspěvek
Korupce na magistrátu? Kauza se točí kolem politika TOP 09 a pravé ruky Pospíšila
Další články
reklama
reklama