reklama
CNN Prima News prezident

prezident

Výpis příspěvků ke štítku „prezident“

Advokát Hradu: Stehlíková Zemana nikdy neviděla a řekla, že je dementní. Chceme omluvu

25. ledna 2022 00:14

Džamila Stehlíková by se za nepravdivou diagnózu stavu prezidenta Miloše Zemana měla omluvit. V pořadu 360° to na adresu psychiatričky řekl právní zástupce Hradu Marek Nespala. Artur Ostrý ale oponoval, že jeho klientka pouze sdělila erudované názory, které se „víceméně“ potvrdily. Stehlíková v minulosti uvedla, že Zeman trpí demencí. Spor nyní budou obě strany řešit i soudně, Hrad po exministryni vedle omluvy požaduje i milion korun.

Příspěvky na bydlení i zmrazené platy. Zeman podepsal novely důležitých zákonů

24. ledna 2022 13:18

Příspěvky na bydlení kvůli razantnímu zdražení energií vzrostou a dosáhne na ně širší okruh lidí. Vládní novelu o státní sociální podpoře, jež dávky upravuje, v pondělí podepsal prezident Miloš Zeman. O jeho podpisu informoval Hrad. Bude účinná zveřejněním ve sbírce zákonů. Zeman též podepsal novelu, která od února zmrazí pro letošní rok platy všech ústavních činitelů na loňské úrovni.

Komentátoři: Janeček si kandidaturou futruje ego. Kalousek se snaží dostat do Senátu

22. ledna 2022 10:36

Mnozí adepti, kteří usilují o post prezidenta, nemají šanci, ale chtějí se zviditelnit. Na tom se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli komentátoři Petr Honzejk a Petr Kamberský. Miliardář Karel Janeček podle nich oznámil kandidaturu včas, avšak spíše než touha po triumfu je důvodem podle nich jen „futrování ega“. Možná kandidatura bývalého předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska je promyšlenější a má mu otevřít cestu do Senátu.

Přišel, viděl, nevylepšil. USA si připomínají rok s Bidenem v úřadu, výročí je trpké

19. ledna 2022 22:51

Před rokem se ujal vlády nad Spojenými státy nejstarší prezident v historii – dnes 79letý Joe Biden. Tehdy většina amerického národa doufala v lepší zítřky, prosperitu a sebevědomé chování hlavy státu. Jenže po roce už Biden dávno nemá na své straně většinu Američanů. Za rok v úřadu totiž nedokázal prosadit žádné silné reformy a obtěžkala ho i série přešlapů.

Nestárnoucí Berlusconi chce být prezidentem. Ukazuje se s o 53 let mladší ženou

17. ledna 2022 09:09

Bývalý premiér Itálie, miliardář a mediální magnát Silvio Berlusconi je proslulý řadou skandálů, ale také zálibou v o poznání mladších ženách. Kontroverzní muž, který v září oslavil 85. narozeniny, má momentálně partnerku, která se narodila o 53 let později. A chlubí se společnými fotografiemi na sociálních sítích, což je podle kritiků součást prezidentské kampaně.

reklama