CNN Prima News partnerka

partnerka

Výpis příspěvků ke štítku „partnerka“

Spadl mi kámen ze srdce, děkoval Ján policistům za své dopadení. Před lety zavraždil bratrance

Svého bratrance a zároveň soka v lásce zavraždil. Jeho tělo následně uložil do sudu, ten pak zakopal a zalil betonem ve sklepě jednoho z domů v Českých Velenicích. Za jedenáct let starou vraždu, na kterou se přitom vůbec nemuselo přijít, padly ve středu u soudu v Českých Budějovicích tresty. Obžalovaný Ján S. za dopadení policistům děkoval.

Obrovská vlna solidarity v Lovčicích: Lidé posílají na podporu Honzovy rodiny tisícové dary

Jen několik hodin poté, co obec Lovčice na Hodonínsku spustila veřejnou sbírku na podporu těhotné partnerky tragicky zesnulého Honzy, se na transparentním účtu podařilo lidem nashromáždit přes 200 tisíc korun. Lidé posílají částky v řádech stokorun i několika tisíců. Organizovat sbírku se rozhodl starosta obce, který znal mladého muže osobně.

Otevřená zpověď Pohlreicha o divokém mládí i rakovině ženy. Vyhnul se jen jednomu tématu

V mládí jsem se dost nachodil do hospod a nedostal se na střední průmyslovku, právem, svěřil se Zdeněk Pohlreich v pořadu Povídej. Šéfkuchař, který se nakonec vypracoval v eso české gastronomie, se také rozpovídal o krušných chvílích se svou partnerkou. Ta si prošla rakovinou. Jedno téma ale pro něj bylo i ve vysílání CNN Prima NEWS tabu, a to hodnocení vztahu s první manželkou v souvislosti se stěhováním do Austrálie.