CNN Prima News partnerka

partnerka

Výpis příspěvků ke štítku „partnerka“

Vraždil kvůli rozchodu s přítelkyní. Sok nebyl doma, tak muž v Mukařově ubodal jeho rodinu

25. října 2022 05:57

Chtěl vraždit kvůli nešťastné lásce. Nakonec Michael Galez ubodal tři zcela nevinné lidi. Jeho sok totiž v době naplánovaného útoku nebyl doma, ale útočníkovi nejbližší příbuzní ano. I přesto, že od brutální trojnásobné vraždy už uplynulo více než jedenáct let, stále vzbuzuje mezi obyvateli středočeského Mukařova hrůzu.

Dřevorubec Ivan tragicky zahynul při práci. Jeho matka se zhroutila, přišla o oba syny

23. června 2022 18:50

U obce Kamenec pod Vtáčnikom na Slovensku došlo k tragické nehodě. 42letému dřevorubci Ivanovi se stala osudnou jeho milovaná práce. V momentě, kdy byl v lese sám, na něj při kácení spadla těžká suchá větev. I přes pomoc lékařů svým zraněným na místě podlehl. Jeho partnerka a matka se zhroutily. Před více než rokem navíc zahynul i jeho starší bratr.

Detaily vraždy v Lanškrouně: Partnerku zabil sekáčkem. Bránila se 20 minut, řekl policii

9. dubna 2022 06:04

Policie zveřejnila detaily pondělní vraždy ve městě Lanškroun v Pardubickém kraji. 65letý muž podle ní zaútočil sekáčkem na maso na svou spící partnerku. Žena se po probuzení podle kriminalistů zhruba dvacet minut bránila, nakonec ale boj o život prohrála. Pachatel se ještě téhož dne přišel sám udat na policii. Ženu prý zabil, protože se obával o její budoucnost.