Herec Petr Batěk žije v luxusním bytě s výhledem na Prahu. Nahlédněte do jeho soukromí

Petr Batěk se svými láskami. S partnerkou Marcelou a dcerou Bellou, které letos budou dva roky.

Petr Batěk bydlení

Herec Petr Batěk, který má ze dvou předchozích manželství dvě starší děti, nedávno založil novou rodinu. Se svou partnerkou Marcelou se jim před rokem a půl narodila dcera Bella. Otázku bydlení vyřešili tak, že si pronajali velký byt v novostavbě v centru Prahy. Jak to vypadá u nich doma?

Petr Batěk pochází z Plzně, do hlavního města ho přivedla jeho umělecká kariéra. Hraje v divadle, hodně práce má i před kamerou. Televizní diváci ho mohli vídat například v seriálech Krejzovi, Modrý kód, Hvězdy nad hlavou nebo Duch, kde si zahrál s o dva roky mladším bratrem Pavlem postavy kriminalistů. Když se seznámil se svou nynější partnerkou Marcelou a narodila se jim dcera Bella, řešili otázku bydlení.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Herečka Jiřina Bohdalová má chalupu jako z pohádky. Nahlédněte do její hájenky v Českém ráji

Nakonec se rozhodli, že si v Praze pronajmou větší byt v luxusní novostavbě. „Je to byt kategorie tři plus jedna, s krásnou terasou, má to asi osmdesát metrů čtverečních. Je tu nádherný výhled. Když ráno vstáváme, kocháme se pohledem na centrum města. Hlavně je to ale pro nás strategické místo, všude to máme blízko,“ přiblížil Petr Batěk redakci CNN Prima NEWS. Když se stěhovali, byt už byl téměř kompletně vybaven. „Většina věcí tu byla, včetně kuchyně nebo gauče. Prostě takový ten základ. Zbytek jsme si dovybavili. Na stylu se s Marcelkou bez problémů shodneme. Máme podobný vkus,“ prozradil herec.

Ložnici používá i jako hudební zkušebnu

Nejoblíbenější místností je pro něj ložnice, kterou využívá i jako hudební zkušebnu. Mezi jeho velké záliby totiž patří muzika. „Zrovna s Davidem Vostrým dokončujeme mé druhé album Cesta ven, které bude oproti prvnímu o trochu rockovější. Mám několik hudebních projektů. Třeba P. H. Band, s bráchou máme už třicet let The Doors revival, kde hraji na bicí a mám i svůj recitál, kde se sám doprovázím na kytaru,“ poznamenal o své vášni Petr Batěk.

Partnerka Marcela tráví nejvíce času v obývacím pokoji, který jí slouží zároveň jako pracovna. Vyučuje děti anglický jazyk. „Doma to máme rozdělené tak, že já nedělám nic a manželka všechno,“ prohlásil s úsměvem herec, kterého kromě koncertů čeká v nejbližší době i natáčení dalších dílů krimi seriálu Duch.

Toto bydlení ale považují za dočasné. „V budoucnu bychom chtěli něco svého vlastního a většího, kde by byl prostor pro naše aktivity. Ještě nevíme, jestli se rozhodneme pro nějaký domek, ale spíše asi pro nějaký byt. Oba jsme původem Západočeši, já z Plzně, Marcelka z Ostrova u Karlových Varů, ale už kvůli práci budeme chtít zůstat v Praze,“ nastínil jejich plány Petr Batěk.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Fotbalista David Limberský žije v luxusu. Bazén, fitness i pivní sklípek se saunou. Jak to u něj doma vypadá?

Tagy: