reklama

Wolfová poprvé darovala krev. Svěřila se s velkým přáním, které si splní po lockdownu

Moderátorka Pavlína Wolfová má za sebou životní premiéru. V rámci nové kampaně televize CNN Prima NEWS a Českého červeného kříže byla poprvé darovat krev. Po tomto záslužném činu se svěřila s jedním velmi osobním přáním.

reklama

Moderátorka pořadu 360°, který můžete sledovat ve všední dny od 20:15 na CNN Prima NEWS, darovala téměř půl litru krve. A protože prodělala i koronavirus, chtěla darovat i teď hodně potřebnou krevní plazmu. Tu ale ženy, které za sebou mají porod, dát nemohou. „Plazmu bohužel poskytnout nemůžu, ale krev ano. A myslím si, že každý, kdo může, by ji darovat měl,“ prohlásila Wolfová.

K tématu

Rozhodla se proto zapojit do kampaně Ruce, na níž spolupracuje Český červený kříž se CNN Prima NEWS. Projekt připomíná, že darování krve je i v současné pandemii koronaviru důležité.

„Je to to nejmenší, co můžeme udělat. Asi jako nosit roušku,“ doplnila moderátorka, která tím vybídla i ostatní, aby se nebáli a krev darovali. Potřebují ji především dlouhodobě nemocní pacienti či vážně zranění, kteří jí při úrazu hodně ztratili. Lékaři darovanou krev užívají ale i při plánovaných operacích, pracovníci v laboratořích zase na na výrobu léků.

Wolfová neztrácela smysl pro humor ani při samotném odběru. Při darování krve se totiž nabízela otázka, jestli ji někomu pije. „Nepochybně. Kdyby tady byly moje děti, bude to na dlouho. Těm piji krev docela statečně, ale mně ji nikdo nepije. O nikom nevím, asi jsem to už vytěsnila,“ řekla.

Wolfová má prosté přání

Moderátorka má v současné nelehké době jedno osobní přání. Chce do baru, ve kterém proflámuje noc až do rána. „Já nejsem ten typ, opravdu. Ale už je to všechno nějaké dlouhé a já bych fakt strašně chtěla do baru. Kdyby mě někdo pozval a vydržel tam se mnou až do rána, tak já bych si pár drinků už ráda dala,“ přiznala Wolfová.

„Chtěla bych tam koukat, kdo má co na sobě a co kdo říká, dívat se kolem sebe, prohlížet si pěkného barmana. To bych vážně hrozně chtěla,“ svěřila se moderátorka.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Česko může vést vláda až pěti stran. Slovákům přitom široké kabinety nefungovaly

Česko může vést vláda až pěti stran. Slovákům přitom široké kabinety nefungovaly

V Česku zbývá rok do voleb, které určí nové složení Poslanecké sněmovny a zřejmě i novou vládu. Opozice se zformovaly do dvou bloků, přičemž oba chtějí zvítězit nad tím druhým a zároveň touží porazit hnutí ANO premiéra Andreje Babiše. Jak Ivan Bartoš vedoucí Piráty s hnutím STAN, tak Petr Fiala šéfující bloku ODS, KDU-ČSL a TOP 09 říkají, že chtějí být příštími premiéry. Vzhledem k názorovému zakotvení stran se navíc dají očekávat konflikty, pokud se oba bloky rozhodnou vytvořit společnou koaliční vládu. S takovými kabinety má dlouholeté zkušenosti Slovensko a nutno podotknout, že spíše negativní.

Očkování proti covidu budou Čechům hradit pojišťovny, rozhodla Sněmovna
Ve věznicích kvůli covidu chybí stovky dozorců. Budou za ně zaskakovat policisté
Ministr Brabec má zdravotní problémy. Po jednání uhelné komise skončil v nemocnici
Volný: Nucená vakcinace je znásilnění. Nasaďte si roušku, reagoval Blatný
reklama
reklama
Nedočkaví štamgasti vyrazili na pivo už v šest ráno. O půl sedmé byla plná hospoda

Lidé

Domácí zpravodajství

Stovky volných termínů, jednotky zájemců. Učitelé se na covid testy zdarma nehrnou
Průměrná mzda dosáhla 35 402 korun. V Česku nejvíce vydělávají Pražané, přes 43 tisíc
Další články
reklama
reklama