reklama

Wolfová poprvé darovala krev. Svěřila se s velkým přáním, které si splní po lockdownu

Moderátorka Pavlína Wolfová má za sebou životní premiéru. V rámci nové kampaně televize CNN Prima NEWS a Českého červeného kříže byla poprvé darovat krev. Po tomto záslužném činu se svěřila s jedním velmi osobním přáním.

reklama

Moderátorka pořadu 360°, který můžete sledovat ve všední dny od 20:15 na CNN Prima NEWS, darovala téměř půl litru krve. A protože prodělala i koronavirus, chtěla darovat i teď hodně potřebnou krevní plazmu. Tu ale ženy, které za sebou mají porod, dát nemohou. „Plazmu bohužel poskytnout nemůžu, ale krev ano. A myslím si, že každý, kdo může, by ji darovat měl,“ prohlásila Wolfová.

K tématu

Rozhodla se proto zapojit do kampaně Ruce, na níž spolupracuje Český červený kříž se CNN Prima NEWS. Projekt připomíná, že darování krve je i v současné pandemii koronaviru důležité.

„Je to to nejmenší, co můžeme udělat. Asi jako nosit roušku,“ doplnila moderátorka, která tím vybídla i ostatní, aby se nebáli a krev darovali. Potřebují ji především dlouhodobě nemocní pacienti či vážně zranění, kteří jí při úrazu hodně ztratili. Lékaři darovanou krev užívají ale i při plánovaných operacích, pracovníci v laboratořích zase na na výrobu léků.

Wolfová neztrácela smysl pro humor ani při samotném odběru. Při darování krve se totiž nabízela otázka, jestli ji někomu pije. „Nepochybně. Kdyby tady byly moje děti, bude to na dlouho. Těm piji krev docela statečně, ale mně ji nikdo nepije. O nikom nevím, asi jsem to už vytěsnila,“ řekla.

Wolfová má prosté přání

Moderátorka má v současné nelehké době jedno osobní přání. Chce do baru, ve kterém proflámuje noc až do rána. „Já nejsem ten typ, opravdu. Ale už je to všechno nějaké dlouhé a já bych fakt strašně chtěla do baru. Kdyby mě někdo pozval a vydržel tam se mnou až do rána, tak já bych si pár drinků už ráda dala,“ přiznala Wolfová.

„Chtěla bych tam koukat, kdo má co na sobě a co kdo říká, dívat se kolem sebe, prohlížet si pěkného barmana. To bych vážně hrozně chtěla,“ svěřila se moderátorka.

K tématu

Další hlavní zprávy

360°

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Vévodkyni ze Sussexu nazval publicista Alexander Tomský ve vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové hloupou husou. „Nic neuměla a nic nevěděla. Mohla mluvit jen o multikulturní společnosti a komplexech rasismu, které jsou ale typicky americké. Navíc bych ji neustále nesrovnával s Dianou,“ upozorňuje Tomský. Zástupkyně šéfredaktora Expres.cz Barbora Koukalová by ale Meghan husou nenazývala: „Hloupá není. Jejím největším úspěchem však je, že si vzala bohatého muže.“

Přibližně deset procent zaměstnanců povinné testování odmítá. I přes hrozbu pokuty
Výrok o poplácaní ženy po zadku je hrubé nedorozumění, hájí se sexuolog Uzel
Blatný chce výměnu hlavní hygieničky Rážové. Babiš s ní není spokojený
reklama
reklama
Velký přehled nemocnic: Vyčerpání, nakažený personál, rušení operací. Kde je nejhůř?

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Letos žádná maturitní zkouška, navrhuje Babiš. Místo ní by stačil průměr známek
Další články
reklama
reklama