reklama

Bouček se bál o rodiče a zklamali ho lidi. Někteří mi psali, že mě platí vláda, tvrdí

Moderátoři CNN Prima NEWS Pavlína Wolfová a Libor Bouček právě prodělávají koronavirus. Podle jejich slov jde o lehčí formu, přesto je nemoc donutila se zastavit a přehodnotit priority. O tom, jak se cítí a co je nejvíce překvapilo, promluvili ve speciálním vysílání na sociální síti Instagram. Celý záznam si můžete pustit v přiloženém videu.

reklama

Boučka zklamaly reakce některých lidí na jeho nemoc. „Dostal jsem zprávy, že mě určitě platí vláda, abych říkal, že jsem pozitivní,“ hodnotí situaci s tím, že se setkal s mnoha dezinformacemi i nenávistí. „Lidé mají pocit, že se jich to netýká. Čísla ale nejsou premiéra Babiše nebo někoho dalšího. Nemoc se týká nás všech,“ doplnila ho Wolfová.

View this post on Instagram

Jsme v tom spolu..fakt jo..

A post shared by Libor Bouček (@liborboucek) on

Oba moderátoři se podle svých slov cítí dobře, jsou ale unavení. „Spát 15 hodin denně je standard,“ shodují se. Trochu se proto obávají, co budou dělat, až naskočí zpět do pracovního režimu. „Budeme muset pomalu, není to úplně v pohodě. Můj známý lékař prodělal koronavirus, příznaky pominuly, vrátil se do práce, ale rozhodně se necítí, že by mohl skály lámat. My to zvládneme,“ řekla Wolfová.

Podle ní je třeba myslet na ty, kterým je hůř a bohužel se o nemoci nemohou bavit, protože jim to nedovoluje zdravotní stav. „Nevím, zda my dva máme mandát, abychom ostatním radili, ať dodržují opatření. Ten mají lidé, kteří jsou na dýchacích přístrojích,“ doplnila Wolfová.

Mysleli si, že je to nachlazení

„Říkal jsem si, že jsem nachladl ze studeného vzduchu,“ popisuje začátek nemoci Bouček. Podobně začínala i u Wolfové. „Myslela jsem, že jsem prochladla na skútru. Na test mě donutili jít v práci,“ doplnila s tím, že nejspíše nakazila svého syna, kterému poté taktéž vyšel pozitivní test.

„Můj největší strach byl, abych nenakazil rodiče,“ vypráví dál Bouček, který je jedináček a své rodiče pravidelně navštěvuje. Opatrná je i Wolfová. „Už jsem rodiče neviděla dva týdny a radši je další dva týdny nenavštívím,“ připustila.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Vládli by i s Babišem, pustil se Kalousek do STAN. Kopance a lži, reagoval Rakušan

Vládli by i s Babišem, pustil se Kalousek do STAN. Kopance a lži, reagoval Rakušan

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek na svém twitterovém účtu zaútočil na hnutí STAN. Podle Kalouska poslední volební model ukazuje, že by Starostové a nezávislí vytvořili vládu s hnutím ANO. S tím ale nesouhlasí jejich šéf Vít Rakušan, který Kalouskův komentář označil za lež. Hnutí STAN přitom ještě v minulém volebním období působilo v Poslanecké sněmovně ve společném klubu s TOP 09.

Zahraničí

Odsouzený vrah se postavil teroristovi na London Bridge. Za hrdinský čin dostal milost

Odsouzený vrah se postavil teroristovi na London Bridge. Za hrdinský čin dostal milost

Steve Gallant je odsouzený vrah, který se v listopadu 2019 zapsal do povědomí také jako hrdina. Při útoku na London Bridge se totiž s klem narvala jednorohého v ruce postavil do cesty teroristovi Usmanu Khanovi, který tehdy na mostě zavraždil dva lidi. Gallant tak pomohl zachránit další lidské životy. Nyní se může díky svému činu podívat o deset měsíců dřív na svobodu, píše server The Guardian.

reklama
Za úterý přibylo v Česku do večera 6814 nových případů. V pondělí zemřelo 89 nakažených
Prymula: Opatření nejsou účinná. Vrchol přijde 11. listopadu, musíme přitvrdit
Posilovna v Polsku se registrovala jako církev. Snaží se tak vyhnout uzavření
reklama
reklama
Mrazáky na mrtvoly budou. Politici jsou psychopati, za mrtvé může Babiš, tvrdí Flegr

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Plošné školy v přírodě? Líbivá, ale nereálná myšlenka, vzkazuje Plaga Prymulovi
Další články
reklama
reklama