reklama

Pervitin, houbičky a extáze. Pražské policisty překvapil obsah dámské kabelky

Větší množství nejrůznějších drog našli policisté během kontroly na ulici v pražské Libni u ženy, která se jim zdála podezřelá. Navíc se ukázalo, že za drogy byla už v minulosti trestaná. Stejná hlídka jen o pár dní předtím našla drogy i u muže na ubytovně.

reklama

Tajemství dámské kabelky se rozhodli odhalit policisté při kontrole v pražské Libni. Čekali všechno možné, od kosmetiky až třeba po vánoční dárky. Obsah kabelky 24leté ženy je ale velmi překvapil.

K tématu

„Policisté u ženy nalezli 20 gramů pervitinu, více než 30 tablet extáze, houbičky a další drogy,“ sdělila policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Po tomto nálezu už policisté ženě kabelku samozřejmě nevrátili.

„Policisté po lustraci zjistili, že žena již byla za drogové delikty v minulosti několikrát souzena,“ uvedla Siřišťová. Ta samá hlídka přitom jen o několik dní dřív odhalila drogy při kontrole ubytovny.

V tomto případě hrála hlavní roli marihuana. „Při kontrole jednoho z mužů nalezli více než 600 gramů marihuany a pervitin. Muž byl převezen na policejní služebnu,“ doplnila Siřišťová. Měl mít navíc drogy už nasáčkované a pravděpodobně připravené k prodeji. Policistům se také přiznal, že už v minulosti byl kvůli drogám podmínečně odsouzen.

K tématu

Tagy: drogy kontrola pervitin Violeta Siřišťová ubytovna Praha Policie ČR dámská kabelka

Další hlavní zprávy

Historie

Rekordní mráz z roku 1929: Minus 42 a čtyři metry sněhu. Policajtům u nás praskaly obušky

Rekordní mráz z roku 1929: Minus 42 a čtyři metry sněhu. Policajtům u nás praskaly obušky

Přinese současná vlna takzvaných ledových dnů pokoření národního mrazového rekordu z roku 1929? Na stanici Státního ústavu meteorologického v Litvínovicích u Českých Budějovic naměřil tehdy profesor Jaroslav Maňák minus 42,2 stupně Celsia. A zhruba ve stejnou chvíli v blízké Stropnici u Římova zmrzl vsedě u stolu jistý Tomáš Kubala. „Byl sousedy nalezen tak zmrzlý, že tvořil ledový rampouch,“ napsaly Lidové noviny.

Evropská unie

Evropský soud přerušil jednání o české žalobě kvůli zastaveným dotacím pro Agrofert

Evropský soud přerušil jednání o české žalobě kvůli zastaveným dotacím pro Agrofert

  • Aktualizováno

Evropský soud přerušil jednání o žalobě České republiky na Evropskou komisi kvůli zablokované dotaci pro Agrofert. Chce počkat na konečné rozhodnutí Evropské komise o dotaci. O přerušení informoval web iRozhlas.cz, kterému to potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Zuzana Štíchová. Ve sporu jde o zhruba 800 tisíc korun, které Brusel prozatím odmítl zaplatit kvůli možnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO).

Před 35 lety se Tatra poprvé předvedla Dakaru. Proslavily ji pověstné čapí nohy
Česko se rizikovým číslům zatím vyhýbá. Směřuje „jen“ k 5000 nakažených denně
Češi v roce 2020 nakupovali více ovoce než zeleniny. Oblíbená byla hlavně jablka
Nemám být tak rychlá. Herečka Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici, uklouzla na náledí
Der Spiegel o Česku: Nemocnice na hraně kapacit, ale převážila hrdost miliardáře Babiše
reklama
reklama
Babiš očkování předstíral, říkají Romové z Vítkovic a odmítají vakcínu

Reportáž

Domácí zpravodajství

Dvouletá holčička poráží covidový syndrom. Brzy by mohla být z nemocnice doma
Nákaza se přestává šířit. Klesá PES, počet nakažených i lidí v nemocnicích
Další články
reklama
reklama