reklama

Pervitin, houbičky a extáze. Pražské policisty překvapil obsah dámské kabelky

Větší množství nejrůznějších drog našli policisté během kontroly na ulici v pražské Libni u ženy, která se jim zdála podezřelá. Navíc se ukázalo, že za drogy byla už v minulosti trestaná. Stejná hlídka jen o pár dní předtím našla drogy i u muže na ubytovně.

reklama

Tajemství dámské kabelky se rozhodli odhalit policisté při kontrole v pražské Libni. Čekali všechno možné, od kosmetiky až třeba po vánoční dárky. Obsah kabelky 24leté ženy je ale velmi překvapil.

K tématu

„Policisté u ženy nalezli 20 gramů pervitinu, více než 30 tablet extáze, houbičky a další drogy,“ sdělila policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Po tomto nálezu už policisté ženě kabelku samozřejmě nevrátili.

„Policisté po lustraci zjistili, že žena již byla za drogové delikty v minulosti několikrát souzena,“ uvedla Siřišťová. Ta samá hlídka přitom jen o několik dní dřív odhalila drogy při kontrole ubytovny.

V tomto případě hrála hlavní roli marihuana. „Při kontrole jednoho z mužů nalezli více než 600 gramů marihuany a pervitin. Muž byl převezen na policejní služebnu,“ doplnila Siřišťová. Měl mít navíc drogy už nasáčkované a pravděpodobně připravené k prodeji. Policistům se také přiznal, že už v minulosti byl kvůli drogám podmínečně odsouzen.

K tématu

Tagy: drogy kontrola pervitin Violeta Siřišťová ubytovna Praha Policie ČR dámská kabelka

Další hlavní zprávy

Politika

O spojení Rusů s Vrběticemi jsem věděl, říká exministr zahraničí Petříček

O spojení Rusů s Vrběticemi jsem věděl, říká exministr zahraničí Petříček

Musíme si dupnout, vztahy s Rusy se zhorší, ale nemůžeme s nimi přestat komunikovat. Bývalí ministři zahraničí Tomáš Petříček a Cyril Svoboda se shodují, že Česko by mělo kontaktovat spojence v Evropské unii nebo NATO. Reagovali tak na podezření, že Rusko stojí za výbuchem muničního skladu ve Vrběticích. Petříček přiznal, že jako šéf diplomacie o ruských aktivitách věděl. Podle dalšího exministra zahraničí Karla Schwarzenberga si „musíme dupnout“.

Možné zapojení Ruska do Vrbětic může ovlivnit tendr na Dukovany, připustil Havlíček
Neviděli jste je? Dva Rusové stojí za výbuchem ve Vrběticích i otravou Skripala
reklama
reklama
Pohřeb prince Philipa skončil. Rakev s ostatky byla uložena v kapli svatého Jiří

Velká Británie

Domácí zpravodajství

Výbuch ve Vrběticích je teroristický čin, ať se nám Putin omluví, burcuje opozice
Hutníci z Ostravy hrozí stávkou: Pojedeme do Prahy a vyházíme je tam z oken
Další články
reklama
reklama