reklama
CNN Prima News Petr Čtvrtníček

Petr Čtvrtníček

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Čtvrtníček“

Etzler kvůli covidu skončil na kyslíku. Které další celebrity bojovaly s těžkým průběhem?

3. prosince 2021 06:52

Herec Miroslav Etzler skončil s covidovou atakou a oboustranným zápalem plic v nemocnici na dýchacích přístrojích. Fanouškům prostřednictvím sociální sítě napsal, že nebyl očkován a vyzval národ, aby neudělal stejnou chybu jako on. V českém šoubyznysu není jediným, kdo měl velmi těžký průběh nemoci. Koho dalšího koronavirus dostal na lopatky?

Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

25. července 2021 05:33

S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

Lábus rozváží pizzu, Čermák mete chodníky. Nová píseň vzdává hold zdravotníkům

16. února 2021 15:26

Desítky českých osobností v klipu k písni Hippokratova armáda vzdávají hold zdravotníkům. Song se rozhodl nazpívat herec a muzikant Igor Orozovič spolu s kolegou Vladimírem Javorským. V šotu, který má být poděkováním lékařům a zdravotním sestrám za jejich nasazení v boji proti koronaviru, hraje Jiří Lábus poslíčka a třeba Iva Janžurová zase pošťačku.

Prymulova akce soukromého testování. Donutil ani Bohdalová nevěděli, že se jí účastní

26. ledna 2021 09:57
Aktualizováno

Herci a zpěváci z marketingové kampaně pro soukromý projekt antigenního testování pro statisíce Čechů, v němž se loni angažoval i premiérův poradce a bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula, netušili, že nepodporují státem organizovanou akci. Napsal to v úterý web Seznam Zprávy. V návrzích plakátů pro kampaň s názvem Česko se testuje! jsou Helena Vondráčková, Jiřina Bohdalová, Petr Čtvrtníček nebo Miroslav Donutil.

Hlásáte blbosti, COVID-19 není legrace, obul se Čtvrtníček do Klause a Šmuclera

16. října 2020 20:23

Herec Petr Čtvrtníček se ostře obul do bývalého prezidenta Václava Klause a stomatologa Romana Šmuclera. Nelíbí se mu jejich přístup k pandemii koronaviru, kterým se známý humorista také nakazil. Přiznal, že o život sice nebojoval, často ale lapal po dechu a cítil se, jako by se topil v sudu. Nyní kritizuje všechny, kdo COVID-19 zlehčují nebo odmítají nosit roušky.

reklama