reklama
CNN Prima News Petr Čtvrtníček

Petr Čtvrtníček

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Čtvrtníček“

Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

25. července 2021 05:33

S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

Lábus rozváží pizzu, Čermák mete chodníky. Nová píseň vzdává hold zdravotníkům

16. února 2021 15:26

Desítky českých osobností v klipu k písni Hippokratova armáda vzdávají hold zdravotníkům. Song se rozhodl nazpívat herec a muzikant Igor Orozovič spolu s kolegou Vladimírem Javorským. V šotu, který má být poděkováním lékařům a zdravotním sestrám za jejich nasazení v boji proti koronaviru, hraje Jiří Lábus poslíčka a třeba Iva Janžurová zase pošťačku.

Prymulova akce soukromého testování. Donutil ani Bohdalová nevěděli, že se jí účastní

26. ledna 2021 09:57
Aktualizováno

Herci a zpěváci z marketingové kampaně pro soukromý projekt antigenního testování pro statisíce Čechů, v němž se loni angažoval i premiérův poradce a bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula, netušili, že nepodporují státem organizovanou akci. Napsal to v úterý web Seznam Zprávy. V návrzích plakátů pro kampaň s názvem Česko se testuje! jsou Helena Vondráčková, Jiřina Bohdalová, Petr Čtvrtníček nebo Miroslav Donutil.

Hlásáte blbosti, COVID-19 není legrace, obul se Čtvrtníček do Klause a Šmuclera

16. října 2020 20:23

Herec Petr Čtvrtníček se ostře obul do bývalého prezidenta Václava Klause a stomatologa Romana Šmuclera. Nelíbí se mu jejich přístup k pandemii koronaviru, kterým se známý humorista také nakazil. Přiznal, že o život sice nebojoval, často ale lapal po dechu a cítil se, jako by se topil v sudu. Nyní kritizuje všechny, kdo COVID-19 zlehčují nebo odmítají nosit roušky.

reklama