CNN Prima News Petr Koukal

Petr Koukal

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Koukal“

Soukalová o exmanželovi: Lidé říkali, ať si na něj dám pozor. Šipky na jeho fotky nehážu

6. listopadu 2021 06:59

I když má Gabriela Soukalová za sebou drsný rozvod s Petrem Koukalem, zášť vůči němu prý necítí. „Šipky na jeho fotky doma nehážu,“ glosovala v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Soukalová. Naopak je mu vděčná za první společné roky jejich života. Z druhé etapy vztahu si pak dokázala vzít ponaučení. Myslí si také, že si takové zkušenosti do života nějakým způsobem přitáhla sama.

Slzy Soukalové: Po těžkém rozvodu nemoc v rodině. Všechno špatné mě posiluje, říká

1. listopadu 2021 18:55

I když si Gabriela Soukalová užívá novou roli maminky, v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS prozradila, že si v posledních letech prošla těžkým obdobím. To navíc neskončilo. Kromě těžkého rozvodu s Petrem Koukalem se ukázalo, že jsou její blízcí vážně nemocní. Všechny předchozí životní zkoušky považuje za přípravu na tu současnou.

Soukalová dál válčí s exmanželem. Koukalovi hrozí vězení, tvrdí právník

7. dubna 2021 16:41

„Vypadá to, že Gábina byla hlavně jeho projektem na peníze,“ řekl v rozhovoru pro Blesk právník Gabriely Soukalové Miroslav Antl, podle kterého to zatím vypadá, že Petr Koukal prakticky vyváděl majetek, respektive peníze ze společného jmění, a nakládal s nimi bez souhlasu své ženy. Koukalovi může na základě připravovaného trestního oznámení hrozit až 10 let vězení.

Gábina lže, tvrdí Koukal. Rozvodovou bitvu vedou i o utajené sídlo za 13 milionů

3. března 2021 17:44

Gabrielu Soukalovou s bývalým manželem nepojí už ani společné příjmení. Bitva o majetek ale stále pokračuje. Podle deníku Blesk si Petr Koukal koupil atypickou vilu v Hořovicích na Berounsku, se zápisem do katastru ale otálel a provedl ho až po rozvodu. Badmintonista nedávno vydal prohlášení, podle kterého Soukalová ohledně jejich sporů nemluví vždy pravdu.

Koukalová už je zase Soukalová. Při představování se pletu, ale jsem zpátky ve hře

1. března 2021 11:22

Moderátorka pořadu Showtime na CNN Prima NEWS a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová překvapila v pondělním Novém dni, když se u jejího křestního jména objevilo staronové příjmení. S ním se prý cítí, jako by se vrátila o několik let zpět. Co dále ještě moderátorka prozradila? Sledujte Showtime v pondělí od 19:55 na CNN Prima NEWS.