CNN Prima News pitbull

pitbull

Výpis příspěvků ke štítku „pitbull“

Thajská restaurace musela zavřít. Na internetu totiž kolovaly zvěsti, že podává maso z pitbulla

Obvinění vycházející ze stereotypu, že Asiati konzumují psy, zapříčinilo, že losangeleská restaurace Tasty Thai musela zavřít. Po tvrzení známé ochránkyně zvířat, že existuje podezření, že zde vaří a servírují maso z pitbulla, se stalo restaurační zařízení terčem obrovského honu, informují zahraniční média. Kontroly příslušných orgánů veškerá pochybení a nařčení vyvrátily.

Šílený útok agresivního pitbula: Seniorce z Prštic u Brna ukousl ruku a vláčel ji po dvorku

Agresivní pitbul zaútočil na 85letou seniorku, která se o něj starala. Žena se do nemocnice dostala na poslední chvíli, lékaři jí museli amputovat paži. Podle sousedů z obce Prštice u Brna, kde se událost stala, pes neútočil poprvé. Před rokem měl pokousat pošťačku. Přes sto místních už podepsalo petici za přesunutí zvířete do specializovaného zařízení.

Kde se berou psí zabijáci? Za chování může nevhodné křížení a špatní majitelé

Za psa vždy může především majitel. To je stejné, jako když si pitomec koupí rychlé auto a zabije s ním člověka, říká odbornice na psy typu bull. Právě ti, respektive jejich kříženci, nejčastěji útočí na lidi. Posledním z takových případů je napadení čtyřletého chlapce na pražském Petříně. Agresivní pes byl údajně plemene amerického stafordšírského teriéra.