reklama

Pizingerová poprvé na kameru ukázala malého Pepíčka. Poporodní kila ji netrápí

Prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová poprvé na kameru ukázala syna a promluvila o tom, jak zvládá mateřství. Poporodními kily se netrápí a doufá, že prvorozený syn Jakub bude mít s malým Pepíčkem skvělý vztah. Řekla to v pořadu SHOWTIME na CNN Prima NEWS. S Kapkou naděje také chystá každoroční koncert, který bude vysílat televize Prima 20. prosince.

reklama

„Pepíček je hrozně kontaktní dítě, chce furt houpat a být se mnou, takže na všechno mám jen jednu ruku. Někdy tak zaostávám třeba s umýváním nádobí,“ prozradila vdova po hudebním skladateli Karlu Svobodovi.

K tématu

Pizingerová si ale zatím neláme hlavu ani s poporodními kily. „Myslím, že jsem po porodu kilo nebo dvě přibrala. Mám to obráceně, protože mi vždycky říkal doktor, že kojení je jako práce v dole a ať se hodně najím, tak se vždycky pořádně najím. Budu to muset nějak kontrolovat,“ smála se Pizingerová do kamery s tím, že jí určitě pomůže i manžel Josef Pizinger, který je velký sportovec.

Malý Pepíček je ale jeho první dítě, a tak má v poslední době plnou hlavu jiných věcí. „Je to takové symbolické, jmenuje se jako manžel a narodil se na jeho narozeniny, víc jsem pro to nemohla udělat,“ komentovala s úsměvem Pizingerová. Manžel Josef s ní už i jednou koupal a syna převléká, ale přebalování se zatím vyhýbá.

Zapojuje se i brácha Jakub

Do péče o Pepíčka se však zapojuje i velký brácha Jakub. „Ten se mnou koupe a umí ho vzít i do ruky. Dneska byl malej v kolíbce a zabrečel, tak ho Kuba vzal a říká ‚Mami, vždyť se tam zblázní‘,“ uvedla šéfka nadačního fondu. Syn Jakub si prý spočítal, že až bráchovi bude 15 let, jako je nyní jemu, on už bude třicetiletý. „A taky se bál, že se narodí s pekáčem na břiše, jako má Pepa,“ dodala s úsměvem.

Přestože je mezi syny tak velký věkový rozdíl, Pizingerová chce, aby měli ten nejlepší vztah. „Jakub měl smůlu, že v roce a půl přišel o tátu a po té tragédii mi mateřství nějak proteklo mezi prsty a říkala jsem si, že bych si ho ještě jednou chtěla zopakovat. A to s úctou ke Kubovi, protože to neměl v životě jednoduché, tak chci, aby měli hezký vztah jako bráchové,“ vysvětlila.

I letos bude koncert Kapky naděje

I přes mateřské povinnosti však Pizingerová nezapomíná na ostatní děti, kterým pomáhá její nadace Kapka naděje. A tak i letos plánuje charitativní koncert. „Bude to úplně jiné, taková multimediální show. A samozřejmě máme připravenou covidovou variantu. Připravovali jsme to, už když jsem byla těhotná, od léta. Lidi se budou moct těšit na hvězdy jako je Ewa Farna, Václav Noid Bárta, Tomáš Klus a podobně, bude jich asi devět. Také máme udělanou úplně novou scénu. Myslím, že se diváci mohou těšit na úplně novou Kapku naděje,“ vzkázala.

Koncert bude vysílat televize Prima 20. prosince ve 20:15. Večerem diváky provede Libor Bouček s novým parťákem. O koho půjde, je prý ale překvapení.

K tématu

Tagy: syn mateřství novorozenec Vendula Pizingerová ShowTime Josef Pizinger Kapka naděje dítě

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Kdy skončí v Česku pandemie? Spočítali jsme klíčový termín pro porážku koronaviru

Kdy skončí v Česku pandemie? Spočítali jsme klíčový termín pro porážku koronaviru

Čeští zdravotníci už podali více než 2,2 milionu dávek vakcíny proti koronaviru. Naprostá většina očkovaných ale zatím obdržela pouze první dávku. Jak dlouho bude Čechům trvat dosažení potřebné míry proočkovanosti? Kolik lidí prošlo nemocnicemi, kolik zemřelo nebo jaký je dosavadní počet potvrzených případů nákazy SARS-CoV-2? Podívejte se na průběh pandemie v číslech.

Politika

Parta pitomců nám zničí stranu. V ČSSD to vře, výrazní politici od ní dávají ruce pryč

Parta pitomců nám zničí stranu. V ČSSD to vře, výrazní politici od ní dávají ruce pryč

Místo usmíření a táhnutí za jeden provaz to v ČSSD čím dál víc vře. Spoustu straníků naštvaly „čachry“ staronového šéfa Jana Hamáčka ohledně resortů zahraničí a kultury. Nálada mezi sociálními demokraty je mizerná, roste frustrace, někteří úspěšní politici dávají od strany ruce pryč. „Naštvaní jsou všichni. Do Sněmovny se nedostaneme, to je jasné,“ řekl CNN Prima NEWS senátor Petr Vícha.

Nový den

Hamáčkova cesta do Moskvy kvůli Sputniku? Vláda mu mandát nedala, diví se Havlíček

Hamáčkova cesta do Moskvy kvůli Sputniku? Vláda mu mandát nedala, diví se Havlíček

Vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) hlásí, že o cestě ministra vnitra a dočasného ministra zahraničí Jana Hamáčka (ČSSD) do Ruska kvůli jednání o vakcíně Sputnik V ví pouze z médií. Šéfovi sociálních demokratů k tomu podle ministra průmyslu a obchodu a také dopravy vláda žádný mandát nedala. Havlíček v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS hovořil také o strategii pro rozvolnění opatření.

Pivaři už stojí u okýnek čtyři měsíce aneb Dějiny čepovaného v éře covidu
Princ Philip byl věrný britským vozům. Na pohřeb ho poveze lovecký Land Rover
reklama
reklama
KOMENTÁŘ: Kúdela a rasismus: společenská poptávka idiotské ideologie

Názory

Domácí zpravodajství

Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři
Počet lidí na ulici nebudeme omezovat, tvrdí policisté. Pandemický zákon k tomu nestačí
Náplavky a parky v pořádku, domácí oslavy ne. Policisté prozradili, kdy padnou pokuty
Komentátor: Opozice má dvě špatné možnosti. Nechat vládu, nebo dostat zemi do chaosu
Další články
reklama
reklama