reklama

Pizingerová poprvé na kameru ukázala malého Pepíčka. Poporodní kila ji netrápí

Prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová poprvé na kameru ukázala syna a promluvila o tom, jak zvládá mateřství. Poporodními kily se netrápí a doufá, že prvorozený syn Jakub bude mít s malým Pepíčkem skvělý vztah. Řekla to v pořadu SHOWTIME na CNN Prima NEWS. S Kapkou naděje také chystá každoroční koncert, který bude vysílat televize Prima 20. prosince.

reklama

„Pepíček je hrozně kontaktní dítě, chce furt houpat a být se mnou, takže na všechno mám jen jednu ruku. Někdy tak zaostávám třeba s umýváním nádobí,“ prozradila vdova po hudebním skladateli Karlu Svobodovi.

Pizingerová si ale zatím neláme hlavu ani s poporodními kily. „Myslím, že jsem po porodu kilo nebo dvě přibrala. Mám to obráceně, protože mi vždycky říkal doktor, že kojení je jako práce v dole a ať se hodně najím, tak se vždycky pořádně najím. Budu to muset nějak kontrolovat,“ smála se Pizingerová do kamery s tím, že jí určitě pomůže i manžel Josef Pizinger, který je velký sportovec.

Malý Pepíček je ale jeho první dítě, a tak má v poslední době plnou hlavu jiných věcí. „Je to takové symbolické, jmenuje se jako manžel a narodil se na jeho narozeniny, víc jsem pro to nemohla udělat,“ komentovala s úsměvem Pizingerová. Manžel Josef s ní už i jednou koupal a syna převléká, ale přebalování se zatím vyhýbá.

Zapojuje se i brácha Jakub

Do péče o Pepíčka se však zapojuje i velký brácha Jakub. „Ten se mnou koupe a umí ho vzít i do ruky. Dneska byl malej v kolíbce a zabrečel, tak ho Kuba vzal a říká ‚Mami, vždyť se tam zblázní‘,“ uvedla šéfka nadačního fondu. Syn Jakub si prý spočítal, že až bráchovi bude 15 let, jako je nyní jemu, on už bude třicetiletý. „A taky se bál, že se narodí s pekáčem na břiše, jako má Pepa,“ dodala s úsměvem.

Přestože je mezi syny tak velký věkový rozdíl, Pizingerová chce, aby měli ten nejlepší vztah. „Jakub měl smůlu, že v roce a půl přišel o tátu a po té tragédii mi mateřství nějak proteklo mezi prsty a říkala jsem si, že bych si ho ještě jednou chtěla zopakovat. A to s úctou ke Kubovi, protože to neměl v životě jednoduché, tak chci, aby měli hezký vztah jako bráchové,“ vysvětlila.

I letos bude koncert Kapky naděje

I přes mateřské povinnosti však Pizingerová nezapomíná na ostatní děti, kterým pomáhá její nadace Kapka naděje. A tak i letos plánuje charitativní koncert. „Bude to úplně jiné, taková multimediální show. A samozřejmě máme připravenou covidovou variantu. Připravovali jsme to, už když jsem byla těhotná, od léta. Lidi se budou moct těšit na hvězdy jako je Ewa Farna, Václav Noid Bárta, Tomáš Klus a podobně, bude jich asi devět. Také máme udělanou úplně novou scénu. Myslím, že se diváci mohou těšit na úplně novou Kapku naděje,“ vzkázala.

Koncert bude vysílat televize Prima 20. prosince ve 20:15. Večerem diváky provede Libor Bouček s novým parťákem. O koho půjde, je prý ale překvapení.

Tagy:
syn mateřství novorozenec Vendula Pizingerová ShowTime Josef Pizinger Kapka naděje dítě
Babiš ho označil za doktora Smrt. Bývalý náměstek Černý na promořování trvá
Koronavirus

Babiš ho označil za doktora Smrt. Bývalý náměstek Černý na promořování trvá

Jediná cesta k ukončení pandemie koronaviru je imunizace společnosti, tedy její promoření nebo očkování, trvá na svém bývalý náměstek ministra zdravotnictví Vladimír Černý. Uvedl to v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Minulý týden ho premiér Andrej Babiš označil za „doktora Smrt“. Pokud šéf vlády bude v takových výrocích pokračovat, je Černý připraven se bránit.

Farář světil auta, aby řidiče nepotkalo neštěstí. Sám zázrakem přežil havárku

Boha ale i patrona šoférů svatého Kryštofa poprosil v neděli o přímluvu ostravský farář Krzysztof Szewczyk, když požehnal cestovním vozům, nadupaným motorkám, dodávkám i bicyklům. „Ať nikoho nepotká neštěstí, nezastaví žádná překážka a ve zdraví se dostanou tam, kam směřují,“ modlil se za řidiče. Sám zažil na dálnici zázrak. „Chytil mě mikrospánek, auto úplně zničené, nic se mi přitom nestalo.“

V pražské Uhříněvsi hořela hala, slyšet byly silné exploze. Škoda je přes sto milionů

Aktualizováno

V pražské Uhříněvsi hořela skladovací hala o ploše 10 krát 30 metrů. Kvůli většímu počtu zasahujících jednotek hasičů byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Podle informací CNN Prima NEWS byly na místě slyšet silné exploze, k vidění byl také veliký dým. Došlo k destrukci střešní konstrukce a částečnému zřícení boční stěny haly. Odhad škody je více než sto milionů korun. Příčinu vyšetřuje hasičský a policejní vyšetřovatel.

reklama

Domácí zpravodajství

Nefunkční toalety a nehorázný nepořádek, kritizují Češi podmínky ve vlaku do Chorvatska

Cesta vlakem na dovolenou do Chorvatska se některým turistům změnila ve velmi nepříjemný zážitek. Cestující si nestěžovali pouze na mnohahodinová zpoždění, ale také na kvalitu nabízených služeb ve vlacích společnosti Regiojet. Barbora, která k Jadranu cestovala, upozornila CNN Prima NEWS na nefunkční toalety a také na značný nepořádek ve vlacích. Dopravce se za způsobené problémy omluvil.

Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

Prymula: Kdo nakazil olympioniky zjistit lze. Zas tak moc kontaktů v letadle nebylo

Česká republika se ještě před začátkem letní olympiády v Tokiu „proslavila“ několika nakaženými sportovci, z nichž někteří už jistě do průběhu her nezasáhnou. Za zdroj nákazy bývá označován lékař výpravy Vlastimil Voráček, který to ale odmítá. Podle bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly však „pacienta nula“ vystopovat lze. Uvedl to v nedělních Zprávách PLUS na CNN Prima NEWS.

reklama