CNN Prima News plakát

plakát

Výpis příspěvků ke štítku „plakát“

Víš, s kým spíš? Ve svetru a ve tmě těžko, hlásá KSČM. Kampaň budí výsměch

25. listopadu 2022 21:42

Komunisté čelí posměchu za svou novou tištěnou reklamu, v níž tvrdí, že Češi kvůli neschopnosti vlády řešit energetickou krizi ani nemohou tušit, s kým mají sex. Podle KSČM totiž lidé doma musí spát ve svetru, a navíc nemohou svítit. „Idioti,“ vzkázal komunistům například europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Další uživatelé pak připomínají minulost komunistického exposlance Jana Klána.

Obec, kam Babišovi zakázali vstup: Za ANO tu nikdo nekandiduje, tak proč by měl přijet?

4. srpna 2022 10:50

Za ANO tu v komunálních volbách nikdo nekandiduje, tak proč by sem měl Andrej Babiš jezdit? Starostka jihočeské obce Lásenice Eva Jelínková v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětlila, proč expremiérovi místní do vesnice „vstup zakázali“. Babiš se tam původně měl zastavit v úterý v rámci své kampaně, kdy s karavanem objíždí Česko. Nakonec ale musel Lásenici ze svého programu smazat. Nahradil ji zastávkou v Třeboni, odkud jej místní „vyhnali“.

Přidej si vlastního Karla. Internet si střílí z Janečka, vyrábí mu parodické plakáty

5. února 2022 13:29

Prezidentský kandidát a miliardář Karel Janeček se opět stal vděčným zdrojem vtipů a internetové tvořivosti. Kvůli tomu, že ve svých propagačních materiálech v rámci předvolební kampaně neustále recykluje jednu a tu samou portrétovou fotografii, uživatelé sociálních sítí se pustili do výroby parodických plakátů. Vznikl také jednoduchý internetový nástroj, díky kterému si každý může vytvořit koláž „s Karlem“.

Hýkají tu osli a budí mě kohout, stěžovali si turisté. Vesnice reagovala neobvykle

23. srpna 2021 08:05

Zástupci obce Ribadesella na severu Španělska, kde žije 5 700 stálých obyvatel, řeší neobvyklé stížnosti. Někteří turisté jim volali a stěžovali si na hýkající osly. Jiní vytáčeli čísla oficiálních činitelů, aby je upozornili na trus, který za sebou nechávají potulující se krávy. Vesnice reagovala neobvykle – úzkostným turistům vzkázala, ať nejezdí.

Havel prý nechal zabít Bártu. Jak moravští nacionalisté tvoří mučednickou legendu

3. června 2021 16:25

Zemřel za Moravu. Boleslav Bárta se z jednání s Havlem dne 31. 5. 1991 živý nevrátil. Tato slova hlásá tučný nápis na plakátech, kterými nacionalistická strana Moravané nechala v těchto dnech oblepit východ republiky. Spiklenecká teorie obviňuje prezidenta Václava Havla, že na počátku devadesátých let napomohl ke smrti tehdejšího předsedy moravistů. Plakát obsahuje i řadu dalších poplašných zpráv o utrpení dnešní Moravy pod českým jhem. Ze strany moravských nacionalistů přitom nejde o nic nového.