CNN Prima News plakát

plakát

Výpis příspěvků ke štítku „plakát“

Hanlivé letáky na úřadě pobouřily Rakušana. Špína a lži typické pro ANO, zuří Starostové

Lidé spojení s hnutím ANO využívají pomlouvačnou a lživou kampaň k diskreditaci představitelů STAN. Zástupci hnutí těmito slovy reagují na kauzu, kdy se měl údajně marketingový specialista hnutí ANO Daniel Köppl podílet na polepení středočeského krajského úřadu plakáty, které spojovaly hejtmanku Petru Peckovou (STAN) s kauzou Dozimetr. Informuje o tom web Neovlivní. Hnutí ANO zatím na dotazy CNN Prima NEWS ohledně celé kauzy nereagovalo.

Zvrat v případu protižidovských plakátů v plzeňské kebabárně. Žalobce zrušil stíhání

Státní zástupce zrušil stíhání pětatřicetiletého cizince, kterého policisté kvůli vyvěšení plakátu s protižidovským textem v občerstvení s kebabem v centru Plzně obvinili z hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob. Podle něj v jednání muže, i když jde v dobovém kontextu o specifický případ, nelze shledat ani žádný trestný čin podle trestního zákoníku. Na webu to v pátek uvedla náměstkyně okresního státního zástupce Ivana Hostašová. Podle plzeňské židovské obce verdikt není dobrým signálem, stíhání by totiž mohlo ostatní od podobných projevů odradit.

Hanobení národa. Policie stíhá prodavače, který na kebab v Plzni vylepil antisemitský plakát

Z hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob obvinili plzeňští kriminalisté pětatřicetiletého cizince Müjdata Keskina, který vyvěsil v občerstvení Sultan Kebab v Kopeckého sadech v centru Plzně plakát. Policie o tom v pátek informovala na síti X. Cizinec je stíhaný na svobodě. Prodavači hrozí za protižidovské nápisy až dva roky vězení.

Herec z Hvězdných válek pomáhá Ukrajině. Vojákům posílá drony, civilisty varuje před útoky

Mark Hamill, který v Hvězdných válkách ztvárnil postavu Lukea Skywalkera, chystá dražbu podepsaných filmových plakátů. Vybrané finance poskytne Ukrajině na válečné náklady. Do shánění dárců pro nákup dronů se herec přidal již před několika měsíci. V prosinci pak namluvil anglickou verzi aplikace, která Ukrajincům posílá upozornění na ruské útoky.

Víš, s kým spíš? Ve svetru a ve tmě těžko, hlásá KSČM. Kampaň budí výsměch

Komunisté čelí posměchu za svou novou tištěnou reklamu, v níž tvrdí, že Češi kvůli neschopnosti vlády řešit energetickou krizi ani nemohou tušit, s kým mají sex. Podle KSČM totiž lidé doma musí spát ve svetru, a navíc nemohou svítit. „Idioti,“ vzkázal komunistům například europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Další uživatelé pak připomínají minulost komunistického exposlance Jana Klána.

Obec, kam Babišovi zakázali vstup: Za ANO tu nikdo nekandiduje, tak proč by měl přijet?

Za ANO tu v komunálních volbách nikdo nekandiduje, tak proč by sem měl Andrej Babiš jezdit? Starostka jihočeské obce Lásenice Eva Jelínková v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětlila, proč expremiérovi místní do vesnice „vstup zakázali“. Babiš se tam původně měl zastavit v úterý v rámci své kampaně, kdy s karavanem objíždí Česko. Nakonec ale musel Lásenici ze svého programu smazat. Nahradil ji zastávkou v Třeboni, odkud jej místní „vyhnali“.

Přidej si vlastního Karla. Internet si střílí z Janečka, vyrábí mu parodické plakáty

Prezidentský kandidát a miliardář Karel Janeček se opět stal vděčným zdrojem vtipů a internetové tvořivosti. Kvůli tomu, že ve svých propagačních materiálech v rámci předvolební kampaně neustále recykluje jednu a tu samou portrétovou fotografii, uživatelé sociálních sítí se pustili do výroby parodických plakátů. Vznikl také jednoduchý internetový nástroj, díky kterému si každý může vytvořit koláž „s Karlem“.