Pljuščenko měl infarkt, tvrdí ruská média. Jeho manželku naštvaly lži o taxíku

Začátkem týdne ruská média hojně psala o tom, že Jevgenij Pljuščenko prodělal infarkt. Sám krasobruslař ovšem tuto informaci popřel. Ohradil se také vůči tvrzení, že měl do nemocnice odjet taxíkem. Tuto službu prý nevyužívá už tak 20 let. „Mám velký vozový park,“ pochlubil se sportovec na sociálních sítích.

Zdravotní komplikace měly Pljuščenka postihnout během dětské módní přehlídky v Moskvě, která se konala 1. června. Tvrdí to ruská televize NTV, která zveřejnila video, ve kterém se 39letý sportovec párkrát držel rukou v oblasti hrudníku. Poté, nečekaje na lékaře nebo sanitku, měl nasednout do taxíku a odjet do nemocnice. Jeho manželka Jana Rudkovská, která mu dělala na večírku doprovod, na akci zůstala společně s jejich dětmi.

Manželé se vůči všem spekulacím okamžitě ohradili. Nejvíce je ovšem pobouřila informace, že měl dvojnásobný olympijský vítěz jet do nemocnice taxíkem. „Krize je krize, ale taxíkem ještě rozhodně nejezdíme! To je přímo vtipné. Přesně tak vznikají lži,“ napsala Rudkovská na sociálních sítích.

Jsou to fake news

Spekulace popřel i sám Pljuščenko. Že jde o lež podle něj dokazuje fakt, že o tři dny později opět stál na bruslích a bavil své fanoušky triky na ledě. Následující den si šel na tři hodiny zahrát hokej. „Přehlídka proběhla 1. června v Moskvě, včera (4. června) jsem vystupoval na své lední show a překonal svůj osobní rekord skokem 15 beduínů. Dnes jsem hrál tři hodiny hokej,“ uvedl vše na pravou míru ruský krasobruslař.

„A ano, mám velký vozový park, taxíky nepoužívám už tak 20 let. Překvapuje mě, že se tyto fámy šíří uprostřed mého turné. Jsou to fake news,“ uzavřel Pljuščenko.

Tagy:

Hlavní zprávy

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
00:28

Neformální summit EU v pátek v Praze čeká diskuse o Ukrajině i energetice

00:02

U Aljašky zadrželi dva Rusy, údajně prchali na loďce před mobilizací

23:25

První summit EPC byl podle státníků prostorem pro diskusi o Ukrajině

22:56

Kreml se zlobí na Zelenského kvůli výzvě k preventivním úderům NATO

Rusové v Chersonu postupují proti veškeré logice. Měli by se stáhnout, myslí si odborníci

Útoky ukrajinské armády provedené prostřednictvím raketometů HIMARS likvidují ruská velící střediska, což ztěžuje koordinaci ruských vojsk na západ od Dněpru. Zničené mosty navíc znemožňují zásobování. Vojenští analytici, které oslovil The Kyiv Independent, se shodli, že nejefektivnějším krokem pro ruskou stranu by bylo stáhnutí se na východní břeh Dněpru, kde by si vybudovala obranné pozice.

Zápas o duši pomůže dětem. Charitativní akce se zúčastní hvězdy jako Hašek či Suchánek

Pandemie koronaviru i válka na Ukrajině. Tíživé situace ve světe se silně podepisují i na duševním zdraví dětí. Za poslední rok počet dětí s psychickými potížemi vzrostl až pětinásobně. České zdravotnictví přitom trpí značným nedostatkem dětských psychologů a psychiatrů. Zvýšit povědomí o této problematice a pomoci dětem se rozhodli české celebrity i sportovci prostřednictvím exhibičního hokejového utkání. Na koho se mohou v pražském Edenu návštěvníci těšit a jak dále můžete pomoci?

Energetika, petrolejářství i doly. Vláda chce zdanit mimořádně zisky, aby pokryla kompenzace

Ministerstvo financí navrhne daň z mimořádných zisků od ledna 2023 na dobu tří let pro společnosti z energetiky, bankovnictví, petrolejářství a těžby fosilních paliv. Zvláštní daň bude fungovat jako 60procentní daňová přirážka aplikovaná na nadměrný zisk těchto firem stanovený jako rozdíl mezi základem daně a průměrem nákladů základu daně za poslední čtyři roky navýšeným o 20 procent. Na tiskové konferenci to oznámil ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).

Sledujte Partii s Pekarovou a Dostálovou: Poradí si vláda s energetickou krizí?

Těžká zima před námi, drahé energie a lidé demonstrující na náměstích. Poradí si s tím vláda? Partie nabídne názorový duel dvou výrazných političek – předsedkyně Poslanecké sněmovny a TOP 09 Markéty Pekarové Adamové a Kláry Dostálové z hnutí ANO. Ve druhé části bude pokračovat velká politická diskuze s poslankyní Evou Decroix z ODS, místopředsedou poslaneckého klubu STAN Janem Lacinou, poslancem Patrikem Nacherem za ANO a hejtmanem Martinem Netolickým z ČSSD. Sledujte Partii na Primě a CNN Prima NEWS v neděli od 11:00.

Otec dětí, které srazil opilý řidič, poslal srdcervoucí vzkaz. Michal ukázal i drsné fotky

Otec dívky, kterou srazil opilý řidič v Čadci na severu Slovenska, zveřejnil na Facebooku srdcervoucí vzkaz. V příspěvku nedokázal skrýt hněv a popsal, že je paralyzovaný bezmocností a strachem. Při nehodě nikdo nezemřel, matka s dcerou však skončily v nemocnici. Michal nicméně upozornil, že o život přišel jejich milovaný pes, se kterým šla matka s dcerami k veterináři.

Domácí zpravodajství

Skupina Prima zažila v září mimořádný úspěch. CNN Prima NEWS dokonce překonala rekord

Září letošního roku bylo pro skupinu Prima mimořádně úspěšné. Meziročně narostla nejvíc ze všech televizních skupin, a to ve všech strategických cílových skupinách. U dospělých diváků (CS 15+) zvítězila se share 28,77 % mezi komerčními skupinami. Jednalo se o meziroční nárůst 1,33 procentních bodů. Zpravodajská stanice CNN Prima NEWS pak dosáhla nadprůměrného share 2,15 % v CS 15+.

Babiš se sešel s Orbánem. Je to nejzkušenější politik v EU, reagoval expremiér na kritiku

V rámci dvoudenního pražského summitu Evropského politického společenství (EPC) do české metropole přicestovali představitelé ze zemí EU i dalších států. Toho využil i lídr opozice a šéf hnutí ANO Andrej Babiš, který se ve čtvrtek setkal s maďarským premiérem Viktorem Orbánem. Kritika z řad odpůrců směřování Budapešti na sebe nenechala dlouho čekat. Někteří čeští politici v čele s TOP 09 poukazují například na Orbánův chladný postoj k Ukrajině.