reklama
CNN Prima News plug-in hybrid

plug-in hybrid

Výpis příspěvků ke štítku „plug-in hybrid“

Test: BMW 530e xDrive vítá budoucnost s tradiční tváří a kvalitou

BMW a číslovka 5 k sobě neodmyslitelně patří už několik desetiletí, kdy reprezentativní sedan s tímto označením naplňuje jízdní choutky svých majitelů. Aktuální sedmá generace, která v minulém roce prošla faceliftem, navíc také kráčí vstříc budoucnosti, a to i díky modelu 530e xDrive, který kombinuje benzinový motor s plug-in hybridním pohonem.

Opel vylepšil své největší SUV Grandland. Může jezdit téměř samo a vidí i v noci

Francouzsko-německá automobilka Opel před letní sezonou rozhodně nelení a postupně omlazuje své stěžejní modely. Po Crosslandu se dostala řada také na větší Grandland. Největší novinkou je bezpochyby instalace posledního designového jazyka, který nastolil nový Opel Mokka a postupně se rozlézá i na další modely s bleskem ve znaku. Modernizace přinesla Grandlandu mimo jiné i vylepšený interiér a nové technologie. Z názvu pak zmizel dodatek X.

Poprvé v kůži Evropana. Kia poodhaluje novou generaci stěžejního modelu Sportage

Kia Sportage má na světových trzích dlouholetou tradici. Vůbec poprvé se tento model představil v roce 1993, tehdy se však prodával jako pětidveřový crossover nebo třídveřový kabriolet. Až ke konci 20. století dozrál do podoby dnes už známého SUV. Nyní jihokorejská automobilka poodhaluje vzhled již pátého vydání oblíbeného rodinného vozu. Novinka by měla být ve všech směrech nadčasová, což je patrné i z prvních uveřejněných fotografií.

reklama