reklama

Kila navíc nevadí. Victoria's Secret mění strategii, sází na plus size modelky a přirozenost

Trend, kdy byly modelky kvůli své hubené postavě označovány jako ramínko na šaty, se mění. A velet tomu začala ikonická značka spodního prádla Victoria's Secret.

reklama

Přísná kritéria andílků pod taktovkou Victoria's Secret byla v posledních letech kritizována, a tak se značka před časem rozhodla změnit svoji strategii. Luxusní prádlo neukazují jen na hubených modelkách, ale své místo dostaly i ženy s plnějšími tvary.

V aktuální kampani se objevila Bella Hadid, která patří k nejlépe placeným modelkám světa a svými proměnami dokáže mnohdy překvapit. Tentokrát tvůrci nové kolekce znatelně dbají na přírodní vzhled, a tak by na první pohled modelku poznal asi málokdo.

Decentní make-up jde ruku v ruce s prostředím zeleně, starého udržovaného domu i ladícího nábytku, kde se kampaň fotila a natáčela.

Tržby klesaly

Módní značky zkrátka procházejí revolucí – čím dál více dbají na udržitelnost, různorodost váhy i barvy pleti a výjimkou nejsou ani transgender modelky, jako například Valentina Sampaio.

Victoria's Secret má stovky obchodů a loni měla tržby zhruba sedm miliard dolarů. Ve čtvrtém čtvrtletí, které zahrnuje důležitou předvánoční nákupní sezonu, se ale tržby v obchodech otevřených nejméně rok snížily o deset procent.

Značka Victoria's Secret je také stále spojena s podprsenkami s takzvaným push-up efektem, na které se roky zaměřovala. Nyní však ztrácí na úkor konkurentů, kteří své produkty uvádějí na trh jako pohodlné a pozitivní pro tělo.

Tagy:
nadváha módní návrhářka spodní prádlo modelky módní přehlídka Victoria Secret andílci plus size

Hlavní zprávy

Kompletní seznam vyznamenaných: Zeman ocenil Bohdalovou, Krpálka i zesnulého Kellnera
Zprávy

Kompletní seznam vyznamenaných: Zeman ocenil Bohdalovou, Krpálka i zesnulého Kellnera

Kancelář prezidenta republiky zveřejnila seznam jmen, která 1. ledna obdrží státní vyznamenání. Mezi oceněnými jsou herečka Jiřina Bohdalová, zesnulý miliardář Petr Kellner, kosmonaut Vladimír Remek, ale i psychiatr Jan Cimický, sportovní manažer Miroslav Černošek, judista Lukáš Krpálek a hudební skladatel Karel Vágner. Původním datem pro předání byl jako tradičně 28. říjen, termín se však kvůli hospitalizaci Miloše Zemana o několik měsíců posunul.

reklama

Domácí zpravodajství

Unikátní hrdina tří odbojů. Bojoval s císařem i nacisty, komunisti ho popravili

Lepšího hrdinu pro oslavy 28. října si snad ani nelze představit. „Příběh Petra Křivky je fascinující. Na konci první světové války bojoval za samostatné Československo. Posléze šel proti nacistům a ve Velké Británii dokonce patřil k vojenskému oddílu ochranky exilového prezidenta Edvarda Beneše,“ vypráví pro CNN Prima NEWS badatel a spisovatel Luděk Navara. Třetí odboj proti komunismu se ovšem Křivkovi stal osudný, v roce 1951 ho totalitní režim Klementa Gottwalda nechal popravit.

Klaus: 28. říjen je v ohrožení. Noví ideologové infikovali děti, hanobí naše vítězství

Exprezident Václav Klaus ve svém proslovu u příležitosti výročí samostatného Československa zmínil obavy nad možnou vládou koalic Spolu a PirSTAN. Podle něj nebude čelit tendencím, které do České republiky proudí ze Západu. „Vítězové voleb nepřesvědčivě mluví o změně, kterou chtějí přinést. Nemluví o oněch nebezpečných trendech a nemají odvahu se jim postavit, ale chtějí se jim podvolit,“ řekl.

reklama