CNN Prima News strategie

strategie

Výpis příspěvků ke štítku „strategie“

Firmy čím dál častěji využívají služby mediálních agentur

V dnešním rychle se měnícím světě reklamy je důležité držet krok s aktuálními trendy a inovacemi. Řada firem proto čím dál častěji využívá mediální agentury, které se specializují na sledování nových technologií a postupů, jež mohou zvýšit účinnost reklamních kampaní. Specializované společnosti, jako je například mediální agentura Redbox media, mají přístup k nejnovějším nástrojům a analytickým datům, jež využívají k vylepšování strategií a ke zvyšování efektivity reklamy. S jejich pomocí budete mít jistotu, že vaše reklamní kampaně budou pro vaši cílovou skupinu moderní, inovativní a relevantní.

Videi se Babiš snaží zaujmout mladé. Z miliardáře se stal lidový politik, hodnotí experti

Oslovovat prostřednictvím sociálních sítí mladé je dobrá strategie, nelze spoléhat jen na skupiny lidí, kteří vás tradičně volí. V pořadu Zprávy PLUS na CNN Prima NEWS to řekl ohledně Andreje Babiše (ANO) komentátor Thomas Kulidakis. Z podnikatele a miliardáře se podle komentátora Českého rozhlasu Radka Kubička stal lidový politik, který přebral voliče sociální demokracii.

Chcete mít reklamu v televizi? Využijte zprostředkovatele

Pokud jste podnikatel nebo vlastníte firmu, pravděpodobně jste se už setkali s výzvou, jak efektivně propagovat své produkty či služby. V dnešní době je klíčové využívat různé marketingové kanály a správně oslovovat cílovou skupinu. Nejen s tím vám může pomoci mediální agentura. Jednou z těchto mediálních agentur, která posune vaše podnikání na novou úroveň, je mediální agentura Redbox media.

PŘEHLEDNĚ: Hrozba války s Ruskem i nelegální migrace. Před čím varuje Bezpečnostní strategie

Rusko záměrně působí proti politické, ekonomické a společenské stabilitě v Česku. Je zásadní hrozbou pro naši bezpečnost, upozorňuje nová Bezpečnostní strategie České republiky. Z dokumentu vyplývá, že se Česko musí vypořádat také s nelegální migrací či se změnou klimatu. Podívejte se na zásadní body Bezpečnostní strategie, kterou představil ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti).

Rusko bude hrozbou po desítky let. Celá jeho společnost se musí změnit, říká Lipavský

Rusko bude pro Česko a Evropu představovat hrozbu po dalších několik desítek let. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti). Vysvětlil, jak nahlíží na víkendovou vzpouru žoldáků z Vagnerovy skupiny, popsal plánovanou bezpečnostní strategii ČR a okomentoval situaci na Slovensku, kde v září proběhnou předčasné parlamentní volby a prezidentka Zuzana Čaputová oznámila, že již nebude usilovat o druhý mandát.

Rusko je hrozbou pro společenskou stabilitu Česka. Vláda schválila bezpečnostní strategii

Rusko záměrně působí proti politické, ekonomické a společenské stabilitě v Česku, je hrozbou pro bezpečnost. Uvádí to nová Bezpečnostní strategie ČR, kterou ve středu schválila vláda. Oznámil to na tiskové konferenci ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti). Čína podle materiálu zpochybňuje mezinárodní řád, což přináší negativní důsledky i pro euroatlantickou bezpečnost.