CNN Prima News strategie

strategie

Výpis příspěvků ke štítku „strategie“

Nejdrsnější kampaň teprve přijde, mají jasno politologové. Popsali i strategii Babiše

5. prosince 2022 12:02

O Hrad v lednu zabojuje devět kandidátů, z průzkumů však vyplývá, že reálnou šanci k postupu do druhého kola voleb mají pouze tři z nich: Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), generál Petr Pavel a ekonomka Danuše Nedurová. Politologové Ladislav Cabada a Daniel Šárovec se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli, že jiné favority již neočekávají. Stejně tak se domnívají, že nejdrsnější kampaň uvidíme až na začátku ledna. Zároveň prozradili, jakou strategii předseda hnutí ANO vyznává.

Znásilňování jako zbraň. Rusové páchají sexuální útoky účelově. Ve výbavě mají viagru

17. října 2022 05:43

Znásilnění, kterého se dopouštějí ruští vojáci na Ukrajině, je nedílnou součástí strategie, která má dehumanizovat oběti, řekla v rozhovoru pro AFP zvláštní představitelka Organizace spojených národů (OSN) Pramila Pattenová. Věk obětí se pohybuje v rozmezí od čtyř do 82 let. Okupanti jsou podle Pattenové vybaveni viagrou.

ANO přichází s několika kandidáty na prezidenta. Vláda vyčkává, mluví „jen“ o strategii

22. září 2022 22:30

V Česku se to začíná hemžit prezidentskými kandidáty, hned s několika adepty přichází hnutí ANO. Jeho zástupci přiznávají, že sami nevědí, jestli budou vybírat ze čtyř, pěti nebo šesti členů. Prý to ale není žádné tahání králíků z klobouku. Zato vládní kandidát se stále nerýsuje. Premiér Petr Fiala (ODS) navíc už ani neříká, že představí kandidáta, ale strategii.

Za vším hledej ženu. Verstappen zametá s konkurencí i díky šéfce stratégů Red Bullu

8. září 2022 06:23

Max Verstappen za volantem svého monopostu řádí, a i když do konce sezony seriálu formule 1 zbývá mnoho závodů, obhajobu titulu mistra světa má prakticky v kapse. Jezdecké schopnosti stále mladého Nizozemce jsou základem dominance, ale těžko by porážel konkurenci, kdyby za sebou neměl ukázkově šlapající stáj. A možná někoho překvapí, že kardinální součástí fungujícího kolosu Red Bull Racing je žena. Šéfka stratégů Hannah Schmitzová.

Obrovský rozdíl mezi Ukrajinou a Ruskem. Expert popsal, jak útoky na Krymu ovlivňují válku

16. srpna 2022 13:57

Ukrajinské útoky na strategické cíle Rusů – letiště a muniční sklady – se začínají projevovat. Podle analytika Lukáše Visingra například tím, že Rusové vypálí denně méně granátů než dříve. Na Krymu explodoval v úterý ráno ruský muniční sklad, před týdnem exploze zasáhla vojenské letiště u města Saki. Zatímco o útoku na základnu Rusové mluvili jako o nehodě, úterní výbuch munice Kreml přímo označil za výsledek sabotáže. Prošetřuje se, zda nešlo o útok dronu.