CNN Prima News módní návrhářka

módní návrhářka

Výpis příspěvků ke štítku „módní návrhářka“

Nejdřív boj o zdraví, pak těžký rozvod. Z těžkostí mě vyléčila práce, říká návrhářka Rochová

21. května 2023 22:24

Byla to pro mě ztráta všeho. Něco, co jsem netušila, že mě potká. Přesně těmito slovy vzpomínala oděvní designérka Liběna Rochová v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS na jedno z nejtěžších životních období, které prožila – rozvod s prvním manželem. Popasovat se s tíživou situací jí nakonec kromě rodiny pomohla i práce. Návrhářka mimo jiné promluvila i o vážné nemoci, která ji trápila v dětství.

Dostala jsem obrovský dar, říká Rochová o překonání meningitidy. Plní si svůj dětský sen

19. května 2023 23:24

V sedmi letech prodělala oděvní designérka Liběna Rochová těžký zánět mozkových blan a upadla do kómatu. Ačkoliv jí lékaři nedávali moc velké naděje, uzdravila se. „Dostala jsem obrovský dar – žiju, nejsem ochrnutá ani psychicky labilní. Člověk, který takový dar dostane, si ho má hýčkat a dělat vše pro to, aby prožil život co nejhodnotněji,“ uvedla 71letá návrhářka v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Mimo jiné prozradila, co bylo jejím dívčím snem.

Hodně jsem proplakala, říká ukrajinská návrhářka o stěhování do Česka. Popsala velké fiasko

31. března 2023 23:35

Ukrajinská módní návrhářka Natali Ruden patří mezi uznávané návrháře v Česku. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS však přiznala, že její začátky v tuzemsku nebyly vůbec jednoduché. „Hodně jsem proplakala. Bylo to pro mě složité,“ řekla. S moderátorkou Radkou Červinkovou pohovořila také o svém novém partnerovi i chystané kolekci.

S příbuznými z Ruska nemluvím. Jsem na Čechy hrdá za jejich pomoc, říká ukrajinská návrhářka

13. února 2023 17:20

Ačkoliv módní návrhářka Natali Ruden žije už dlouhé roky v Česku, situace na Ukrajině jí není cizí. Část příbuzných totiž stále pobývá tam a má o ně velký strach. Konflikt trvající už téměr rok se navíc podepsal i na jejích vztazích s dalšími příbuznými, kteří žijí v Rusku. S těmi už Ruden nemluví.

Brilantní, nekompromisní a zatraceně epická bytost. Módní ikony truchlí za Westwoodovou

30. prosince 2022 10:12

Ve čtvrtek 29. prosince přišel svět hned o dvě ikony. Sportovní nadšence zasáhla smrt legendárního Pelého, svět módy naopak oplakával královnu punku Vivienne Westwoodovou. Britská módní návrhářka patřila mezi nekonvenční průkopníky, její modely nejvíce proslavila skupina Sex Pistols. Vzpomínku na ikonickou ženu sdílely nejen hvězdy přehlídkových mol, ale také osobnosti stříbrného plátna.