reklama
CNN Prima News módní návrhářka

módní návrhářka

Výpis příspěvků ke štítku „módní návrhářka“

Vějíř a česko-japonský lidový kroj. V čem nastoupí sportovci na olympiádě v Tokiu?

22. června 2021 22:54

Tisíce kytek a gymnastických figur ozdobí oblečení českých olympioniků na zahájení her v Tokiu. Právě ty totiž tvoří vzor modrotisku, který je jedním ze základních prvků kolekce. Základními barvami se staly modrá a bílá a jak sama autorka kolekce přiznala, inspirovala se také lidovými kroji. Součástí kolekce jsou pak doplňky, které byly při minulých olympijských hrách populární u veřejnosti. Tentokrát jsou to vějíř a taška.

Pandemie mě nakopla, říká známá návrhářka. Založila novou značku

3. dubna 2021 14:57

Koronavirová pandemie zasáhla také módní průmysl, zejména pak návrháře. Ovšem přední česká designérka Beata Rajská ani v době přísných vládních nařízení nezahálí. Založila novou značku a píše pokračování své knihy. Největší starost jí dělají děti, které stále nemohou do škol. Bojí se, že nás čeká negramotná budoucnost.

Matragi: Bejrút vstává z popela. Lidé jsou soudržní a uklízí s optimismem

7. září 2020 07:22

Záchranáři v Bejrútu ukončují pátrání po přeživších po srpnovém výbuchu 2750 tun špatně uskladněného dusičnanu amonného v tamním přístavu. Při explozi zemřelo nejméně 190 lidí a dalších 6000 utrpělo zranění. Česká módní návrhářka žijící v Bejrútu Blanka Matragi v pořadu KB Interview popsala, jak to ve městě po výbuchu vypadá. Podle ní lidé napravují škody s optimismem a doufají v lepší budoucnost.

reklama