CNN Prima News Pokémon

Pokémon

Výpis příspěvků ke štítku „Pokémon“

Čtvrt století s hrdinou mileniálů. V CNN Prima Gaming se rozloučíme s tváří seriálu Pokémon

Kdo na přelomu tisíciletí nesledoval seriál Pokémon s japonskými příšerkami, jako kdyby nebyl. Nestárnoucí hlavní tvář animovaného japonského pořadu ale po 25 letech opustí televizní obrazovky. V nejnovějším díle CNN Prima Gaming se rozloučíme s hrdinou mileniálů a v dalších tématech si také představíme český dokument o populární hře League of Legends. V tipu na hru vás pozveme do druhoválečných bojišť Afriky a Itálie. Herní pořad CNN Prima Gaming můžete sledovat každé úterý ve 23:40 na CNN Prima NEWS či přímo na webu cnn.iprima.cz.

Jak vznikala unikátní kniha k české Mafii? V pořadu CNN Prima NEWS vyzpovídáme její tvůrce

Pro nejednoho českého hráče je série Mafia posvátnou modlou. Tuzemský herní klenot letos oslavil 20 let od vydání prvního dílu a kromě několika slavnostních událostí se dočkal i speciální knihy, která mapuje vznik série. Jak ale zjistil štáb pořadu CNN Prima Gaming, k jejímu uvedení na trh vedla dlouhá a strastiplná cesta. Víkendovou relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.

Místo lupiče chytili Snorlaxe. Dvojice policistů ignorovala loupež a lovila pokémony

Losangeleský soud zamítl odvolání dvojice bývalých policistů, kteří místo reakce na oznámení o loupeži lovili pokémony v populární mobilní hře Pokémon Go. Třebaže se lupič nacházel právě v jejich dosahu, rozhodli se znudění strážci zákona odjet jinam ve snaze získat vzácnou fiktivní potvůrku Snorlaxe. Podle soudního záznamu dokonce v autě řešili nejlepší strategii na chytání pokémonů, zatímco pachatel unikal z místa činu, napsal web Vice.

Hra, která vyhnala lidi ven a rozpoutala mánii. Pokémon Go slaví páté výročí

Před pěti lety rozpoutala jedna z nejúspěšnějších mobilních her celosvětové šílenství. Kvůli Pokémon Go se stovky milionů lidí po celém světě vydaly ven, aby chytaly virtuální potvůrky na svých telefonech a občas i kvůli vlastní nepozornosti padaly do kolejišť vlaků. Herní mánii neunikly děti, ale ani dospělí, celebrity či politici. I po finanční stránce šlo o fenomenální úspěch – mobilní titul vydělal přes šest miliard dolarů.

Elektrohipsteři škytají: Osmiválcová japonská šílenost, kde kapota stojí 400 tisíc bez DPH

Jak vypadá ideální auto současného zvláštního světa, světa roku 2021? Společenský tlak nás nutí říkat něco jako: „Ideální auto světa 2021 musí být elektrovůz, přinejmenším hybrid, nejlépe sdílený více lidmi, alespoň tak tisíci osmi sty dvaceti, pronájem placen bitcoiny. Vzhled a vlastnosti jsou fuk, hlavní je dobře zastřižený plnovous a absence výfuku (a podstatná dávka pokrytectví, žádné vzácné kovy tam nejsou a ta uhlíková stopa taky nesouhlasí, pozn. red.).“ Ale naštěstí, svět roku 2021 dokáže být pro milovníky aut pořád i racionální. A krásný. A normální. Týden jsme v redakci testovali vzácný, šílený Lexus RC F Track Edition. UF!!!