pole

Výpis příspěvků ke štítku „pole“

Zkáza ruských tanků v minovém poli. Video ukazuje efektivní válečnou past Ukrajinců

2. července 2022 06:49

Ruskou ofenzivu na východě Ukrajiny výrazně zpomalují protitankové miny. Ty v oblasti rozmístili ukrajinští ženisti. Další zveřejněné video ukazuje ruský tank, který se nechal vlákat do minového pole. Krátce na to následoval masivní výbuch. Na základě pozdějších leteckých snímků je patrné, že nešlo o jediného ruského obrněnce, kterého Ukrajinci v tomto minovém poli zničili.

Ukrajinci chytili okupanty do pasti. Video ukazuje ruské tanky, které vjely do minového pole

21. června 2022 21:18

Ruskou ofenzivu na Donbasu výrazně zpomalují i protitankové miny, které v oblasti rozmístili Ukrajinci. Dokazovat to má další video, které se šíří po internetu. Z leteckých záběrů je vidět ruský tank, který se nechal vlákat do minového pole. Krátce na to následoval masivní výbuch. Podle ukrajinských zdrojů má zmíněné minové pole na svědomí již mnoho kusů ruské těžké techniky.

Na Olomoucku spadl ultralehký vrtulník. Uvnitř byl jeden člověk, na místě zemřel

11. března 2022 12:33

Olomoučtí policisté zasahují u pádu ultralehkého vrtulníku. Ten spadl na pole u obchvatu Olomouce. Byl v něm jeden člověk, na místě zemřel, informovala policie. Okolnosti nehody vyšetřuje. Obdobná letecká nehoda se v Olomouckém kraji stala nedaleko Prostějova předloni, kde se zřítilo ultralehké letadlo, i tehdy pilot na místě zemřel.

Místo hřibů našel houbař v lese políčko s marihuanou. „Pěstitelům“ hrozí až 10 let vězení

24. září 2021 18:57

Muž z Ústecka vyrazil na houby, místo nich ale našel konopné pole. Rostlinky marihuany byly zasazené i s kbelíkem v zemině a bylo evidentní, že se o ně někdo stará. To dosvědčoval také improvizovaný příbytek, ve kterém bylo nářadí i další rostliny. Policistům se pěstitele následně podařilo dopadnout, hrozí jim až deset let za mřížemi.

Nehoda na D11 si vyžádala život muže a dítěte. Auto sjelo do pole

9. června 2021 15:20

Při nehodě auta na dálnici D11 na kilometru 58,5 ve směru na Hradec Králové nedaleko Žiželic na Kolínsku zemřeli dnes odpoledne dva lidé, dalších pět lidí je zraněných. Na místě zasahovaly dva vrtulníky záchranářů, řekly mluvčí policie Michaela Richterová a hasičů Tereza Fliegerová. Na místě podle mluvčí záchranářů Petry Homolové zemřel muž a dítě.

Babiš jako Pac-Man, který požírá dotace. K ornamentu v poli se přihlásili aktivisté

25. května 2021 15:01

Za vytvořením legendární videoherní postavičky Pac-Man v řepkovém poli u obce Rovné nedaleko Řípu stojí skupina Ztohoven, známá třeba vyvěšením obřích červených trenek na Pražském hradě. „Pac-Man vyžral dotace a podařilo se mu dokonale vyžrat také pojmy jako kapitalismus nebo socialismus, které se dnes volně zaměňují,“ vysvětlili autoři, jimž podle policie hrozí pokuta až 350 tisíc korun. Pole patří mluvčímu Agrofertu.