Jana Paulová: S Vaškem Vydrou jsme strávili tři léta v jedné posteli

Nikdy není pozdě, takový optimistický název má nová komedie s Janou Paulovou a Václavem Vydrou, která je jednou z novinek letošního Prima Hvězdného léta pod žižkovskou věží. Na populární letní scéně bude k vidění 12. července a 31. srpna.

Jana Paulová s Václavem Vydrou jsou nejen jedni z našich nejpopulárnějších herců, ale také letití dobří kamarádi. „Jana je bezvadná kamarádka a kolegyně, která mě provází vlastně celý můj profesní život. Poprvé jsme se viděli před padesáti lety na konzervatoři,“ vzpomíná Václav.

A chválu na kolegu přidává i Jana: „Vašek je laskavý chlap a taky věčný kluk, kterého vždycky ráda potkám, a to nejen při práci. Člověk, s nímž se směju, a baví mě, jak své nápady na rozdíl od jiných není líný realizovat. A taky kámoš, co ten život opravdu nefláká a kterého mám moc ráda. Potkali jsme se v patnácti na konzervatoři, hráli v Divadle K, jeli společnou jachtařskou regatu v Chorvatsku, strávili tři léta po týdnu v jedné posteli při natáčení Kameňáků a teď spolu zažíváme adrenalin na jevišti, abychom došli k tomu, že Nikdy není pozdě.“

V komedii Nikdy není pozdě se Jana s Václavem objeví dohromady v šesti rolích! „Jde o takový nejednoznačný milostný příběh, vtipný, ale vlastně křehký, s překvapivými momenty, který je velkou příležitostí pro dva herce zahrát si několik postav v různých věkových obdobích,“ prozrazuje Paulová. „Mně se na té komedii líbí, že je o životě a ze života. Lákalo mě, že se odehrává během velkého časového úseku a samozřejmě mě bavila její nezvyklá forma. Je v ní šest postav, ale všechny si je můžou zahrát dva herci. Je bezvadné si na jevišti prožít hned několik osudů, které se postupně proplétají,“ doplňuje Vydra

Vstupenky na oba letní termíny hry Nikdy není pozdě jsou již v prodeji, stejně jako na další skvělé, hvězdně obsazené komedie, koncerty i víkendové pohádky Prima Hvězdného léta pod žižkovskou věží. Startuje 28. června 2022.

www.divadlokalich.cz