Tisíce rodin si užily třetí ročník festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST

Festival zalitý sluncem a pohodou – to byl už třetí ročník rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST, který se uskutečnil uplynulý víkend v největším zábavním parku Šikland na Vysočině a přilákal na 10 tisíc spokojených návštěvníků. Jedná se o jednu z mála dvoudenních akcí zaměřených na celou rodinu v Česku, a kdo miluje zábavu, cestování nejen po Česku a pestrou nabídku aktivit pro celou rodinu, si nemohl Blue Style Prima fest nechat ujít. I letos event zajistila

Hlavními taháky festivalu byly české hudební špičky. Lucie Bílá zazpívala své největší hity z dřívější i poslední doby. Kapely Jelen, No Name nebo Slza roztančily festivalové publikum bez ohledu na věk a legendární Olympik nepřestal fascinovat svou neutuchající energií. Děti radostně řádily na Primáčkově dětském pódiu i pod ním spolu s hvězdami dětských písní – skupinou Čiperkové, Natálií Grossovou, Janou Rychterovou anebo stále populárnější Míšou Růžičkovou. BLUE STYLE PRIMA FEST povrdil, že je výjimečným festivalem, který nabízí kromě kvalitního lineupu také širokou nabídku zážitků pro nejmenší, přes jejich rodiče až po prarodiče – prostě tu nejlepší zábavu pro širokou rodinu.

Máme radost, že i přes dvouletou covidovou přestávku se nám podařilo nalákat vysoký počet návštěvníků, pozvat přední české interprety a připravit bohaté doprovodné aktivity, u kterých se pobavila celá rodina. Skvěle nám hrálo do karet i slunné počasí, které podtrhlo pohodovou atmosféru festivalu. Co víc si přát ,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf agentury SOLOOTIONS.

Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style, dodává: „Těší nás být v roli hlavního partnera už třetím rokem, protože milujeme rodinné zážitky. Stejně jako naše cestovní kancelář je festival zosobněním pohody, zábavy, odpočinku, dovolenkových aktivit, a především rodinného souznění, kde si každý člen vybere to své, stejně jako si všichni naši klienti vyberou ze široké nabídky dovolených. Kdo by nemiloval rodinnou akci tohoto typu? A teď hurá na delší dovolenou,“ uvádí Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style.

Odpočinek, relaxaci a odreagování nabídla oblíbená Blue Style relax zóna, ve které se také soutěžilo o dovolenou vašich snů a dva výherci si odnesli domů obrovský voucher na pořádnou all inclusive dovolenou v Egyptě. Dětská zóna nabídla spoustu zábavy a aktivit pro všechny věkové kategorie. V gaming zóně si mohli teenageři zapařit své oblíbené hry a vyzkoušet si třeba virtuální realitu. Výbušná koťátka a Dobble byly připraveny v BLACKFIRE DESKOHERNĚ. V Beauty a wellness zóně se nejen ženy těšily z hýčkání, líčení a pečování. Prima ŽENY vám zase mohly vyložit budoucnost. Se setměním se pak v letním MAX KINĚ promítal film Gump – pes, který naučil lidi žít a Ženy v běhu. Nechyběla ani autogramiáda osobností TV Prima a herců ze seriálu ZOO a také možnost zakoupit si kvalitní čokolády od Steiner a Kovarik z edice ZOO. Účastníci show Like House a další influenceři udělali radost zejména té nejmladší generaci a také jí poskytli rady, jak pracovat se sociálním sítěmi. Workshop pro všechny věkové kategorie zase nabídl Láďa Hruška. FOCUS OPTIK si pro návštěvníky připravil super tipy, jak pečovat o čočky i brýle, a možné bylo nechat si zkontrolovat zrak rovnou na místě. To, jak pořizovat krásné fotky, jak zachytit emoce a jak pracovat se světlem, ochotně prozradili zase odborníci z Cannonu. Prezentace výrobků RYOBI – nářadí nejen pro zahradu, elektrokoloběžky Bohman, ale také káva a espresso stejné značky a další vybrané produkty z ibob.cz udělali radost mužům i ženám. A navíc ve stánku Nadačního fondu Pro život se dalo pomáhat dobré věci. Oběma dny provázeli neúnavní moderátoři, kteří neustále sršeli energií – Michaela Tomešová, Eva Decastelo, Vendula Fialová a Josef Mádle.

Výhodou pro návštěvníky festivalu bylo krásné zázemí, které zábavní park Šikland nabízí, včetně velkého množství ubytovacích a stravovacích zařízení nejrůznějších úrovní. „Šikland je totiž propojením zábavy a relaxu v okouzlující přírodě v srdci Vysočiny a festival tohoto typu sem proto skvěle zapadá – jedinečný festival na jedinečném místě. Skvělou atmosféru tohoto místa si můžete užít ale i jindy při dalších akcích, které pořádáme, nebo při každodenních aktivitách našeho zábavního parku,“ říká majitel Šiklandu Libor Šikl.

Aktuální informace na www.bluestyleprimafest.cz. BLUE STYLE PRIMA FEST miluje léto a zábavu! Další širokou nabídku dovolených najdete také na www.blue-style.cz.