Únorové číslo Vychytávek je tentokrát ve znamení domácí pohody a odpočinku

Únorové číslo Vychytávek je tentokrát ve znamení domácí pohody a odpočinku

V novém čísle časopisu Prima Vychytávky je pro všechny kutily a kuchtíky připravena nová dávka skvělých rad a receptů, ve kterých nechybí triky na zlepšení domácí pohody, nápady na recyklaci starých lyží nebo sladké zahájení únorového masopustu v podobě Láďových oblíbených koláčů. Jako v každém čísle je připraveno i několik rad pro všechny milovníky domácích mazlíčků a oddané chovatele.

Poslední zimní měsíc je ve znamení relaxace a péče o naše zdraví. Proto jsme pro naše čtenáře připravili tipy na zpříjemnění hřejivé koupele v podobě vlastnoručně vyrobeného podnosu, který je jako dělaný na oblíbenou knihu a sklenku vína. Po dlouhé koupeli nesmí chybět ani řádná hydratace, se kterou pomůžou přírodní šlehané krémy na ruce a tělo.

Náš domácí kutil poskytne rady pro výrobu pánských dřevěných motýlků nebo stylovou proměnu zapomenutých lyží z půdy. Ti odvážnější se mohou pustit do vlastnoruční výroby vintage dveří, či dokonce celé dřevěné kuchyňské linky.

K období masopustu neodmyslitelně patří tradiční koláče a valašské hrušťáky, do jejichž pečení se pustí Láďa přímo v redakci. Na posílení zdraví a imunity jsou připraveny: zdravé a hravé svačinky pro nejmenší, domácí bi-fi koktejl, redukční čajová kúra či kvašená zelenina. V chladném únorovém počasí jsou na zahřátí přichystané i poctivé polévky.

Ani v tomto čísle nebudou chybět rady a triky ze světa zvířat, v nichž se zaměříme především na pejsky a jejich soužití s dětmi. Chovatelské tipy budou moci tentokrát využít majitelé morčat a užovek červených. Ze světa ptactva představíme holubářství nebo upozorníme na problémy s tzv. krmítkovou chorobou.

V časopise Prima Vychytávky přinášíme jen ty nejlepší nápady z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického a v prodeji bude již tuto středu 22. ledna za pouhých 35 Kč!