reklama

Přátelé, žiju, uvedl Tomáš Klus. Vyvrátil tak zprávy o své smrti

Vlnu kritiky vyvolal hoax, ve kterém se tvrdilo, že zpěvák Tomáš Klus zemřel během autonehody. Ten se rozhodl na sociálních sítích falešnou zprávu uvést na pravou míru.

reklama

Fake news o zpěvákově smrti měl údajně zveřejnit internetový portál iDNES. Klus sám příspěvek sdílel, aby veřejnost uklidnil. Nicméně po zveřejnění tohoto příspěvku a sociálních síti zpěváka se mezi jeho fanoušky doslova strhla vlna kritiky na konto zpravodajského webu.

Tomáš Klus tak o něco později své vyjádření upřesnil o to, že zmíněný článek na stránkách nikdy nevyšel. Novinářům se omluvil.

„Prosím vás, ten printscreen je fejk. Nejen téma, ale i server na němž je umístěn. Nemá to nic do činění s Idnesem, ani se mnou, natož s naším složitějším vztahem. Tohle je ‚legrace‘ nějakého mladíka z Twitteru, kterou od rána řešíme s příbuznými, s kamarády i fanoušky, kterým to moc legrační nepřišlo,“ napsal Klus.

K tématu

Další hlavní zprávy

Fotbal

Že můžeme za korupční kauzu všichni? Nesmírně nás to uráží, zní z fotbalových Teplic

Že můžeme za korupční kauzu všichni? Nesmírně nás to uráží, zní z fotbalových Teplic

„My všichni, co ve fotbale působíme, jsme dopustili tuto situaci,“ řekl předseda FAČR Martin Malík v pondělí ke korupční kauze, která uvrhla do vazby teď už bývalého místopředsedu svazu Romana Berbra a ukončila působení Jozefa Chovance v čele komise rozhodčích. Tento výrok šéfa českého fotbalu pořádně namíchl bosse Teplic Pavla Šedlbauera, který vyzývá k rezignaci členy výkonného výboru asociace. Severočeský klub totiž na nekalé praktiky poukazoval delší dobu.

reklama
Vláda z nás dělá voly, říká ekonom Sedláček. Poprvé za 30 let „ryjeme držkou v zemi“
Škola v přírodě jako boj proti koronaviru. Prymula podporuje oddělení dětí od rodičů
reklama
reklama
Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Domácí

Domácí zpravodajství

Prahu 6 zdobí moderní Marie Terezie za 3,6 milionu. Můžete s ní i virtuálně otáčet
Vlci ztrácejí přirozenou plachost, útoků přibývá. Chovatel přišel za noc o 20 ovcí
Další články
reklama
reklama