reklama
CNN Prima News překročení rychlosti

překročení rychlosti

Výpis příspěvků ke štítku „překročení rychlosti“

Nevěřte hospodským řečem, varuje šéf dopravní policie. Slibuje přísnější bodový systém

25. srpna 2021 09:25

Policie přichází s novou mediální kampaní, od které si slibuje snížení množství nehod na českých silnicích. Ředitel služby dopravní policie ČR Jiří Zlý v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS uvedl, že jen za poslední desetiletí v Česku kvůli nepřiměřené rychlosti zemřelo přes dva tisíce lidí. Rychlá jízda podle něj mnohdy ani nic neřeší, protože mnoho času neušetří. Zlý také přiznal, že by byl pro zpřísnění bodového systému.

Policie zastavila muže, který se hnal okreskou 182 km/h. Řidiči bylo osmdesát let

19. srpna 2021 23:36

Mnozí senioři často přeceňují své řidičské schopnosti nebo zdravotní stav, čímž ohrožují ostatní účastníky silničního provozu. Nejčastějším jejich zlozvykem je pomalá jízda, která okolním šoférům doslova pije krev. Ve městě se pohybují nanejvýš třicetikilometrovou rychlostí, mimo město ručička tachometru jejich aut sotva atakuje hranici 70 km/h. To ovšem není případ osmdesátiletého muže, který přišel o řidičák kvůli tomu, že maximální povolenou rychlost překročil téměř o dvojnásobek.

Řidič Ferrari zaměnil okresku za závodní okruh. Policisté mu naměřili 199 km/h

11. července 2021 19:46

„Nepřizpůsobení rychlosti patří mezi nejtragičtější příčiny dopravních nehod.“ Věta, kterou policisté a média omílají dennodenně neustále dokola. Přesto základní pravidlo silničního provozu i nadále porušuje až devadesát procent českých řidičů. Řada z nich má však štěstí a rukám zákona se zdárně vyhýbá. Jednoho dne ale může nečekaně spadnout klec. Své o tom ví sedmatřicetiletý řidič luxusně-sportovního Ferrari.

Řidič projel tunelem téměř 170 km/h. Mám rád zvuk svého auta, řekl policistům

7. května 2021 20:14

Někdo si pouští hlasitou hudbu, jiný preferuje praskání výfuku a burácení motoru. Pětačtyřicetiletý řidič osobního automobilu si chtěl zážitek z jízdy ještě o něco umocnit. V Královopolském tunelu v Brně doslova prosvištěl kolem policejního vozu téměř 170kilometrovou rychlostí. „Mám rád zvuk svého auta,“ řekl policistům při kontrole.

Policisté nevěřili svým očím. Řidič se po dálnici D1 řítil nebezpečnou rychlostí

27. března 2021 21:51

Policisty hlídající provoz na D1 ve směru na Prahu ve středu překvapil řidič osobního vozidla Audi A6, který se po dálnici řítil rychlostí 195 km/h. Hlídka sedla do auta, dojela dotyčného a přestupek zadokumentovala. Vše bude řešit příslušný správní orgán. Šoférovi hrozí pokuta do 10 tisíc korun a zákaz řízení až na jeden rok.

Tajně ji fotil nahou. Šmírák musí sousedce zaplatit závěsy

15. prosince 2020 07:31

Celkem obyčejný případ šmírování vyřešil jeden belgický soudce poměrně osobitě. Muži z Diepenbeeku nařídil, aby sousedce zaplatil záclony a závěsy poté, co ji tajně fotografoval nahou. Dotyčný přitom u soudu tvrdil, že se fotoaparátem pokoušel zachytit krásu planety Mars.

reklama