reklama

Adenubi: K moderování jsem se dostal jako slepý k houslím. Z kamery jsem měl strach

Tým moderátorů lifestylového pořadu Showtime na CNN Prima NEWS má novou posilu – mladíka s exotickými kořeny – Immanuela Adenubiho. Jedná se o známou tvář české tiktokové a youtubové scény, která se věnuje natáčení videí zejména o fitness sportech. V minulosti uspěl i v soutěži Muž roku, v níž obsadil třetí místo. Jak prozradil v pořadu Nový den, k práci moderátora se dostal úplně náhodou.

reklama

Jeho premiéra na obrazovkách CNN Prima NEWS se neobešla bez zaškobrtnutí, a jak sám přiznává, stres hrál svojí roli. „Zapnuly se kamery a najednou to bylo úplně něco jiného. A to i přesto, že jsem byl na Primě celý den, připravoval jsem si texty a snažil jsem se mentálně připravit,“ sdělil v pořadu Nový den Immanuel Adenubi.

K moderátorství se prý dostal trochu jako slepý k houslím. „Začal jsem pracovat na Prima COOL, kde jsem měl řešit sociální sítě. Jenže pak si mě odchytili přímo na chodbě s tím, zda bych se nechtěl zhostit moderování pořadu Showtime,“ uvedl. Sám ještě studuje na vysoké škole marketing a dost se věnuje i sociálním sítím, jako je například TikTok.

Nečekaná nabídka mu prý alespoň nedala tolik šancí nad ní přemýšlet. „Je to výzva a nečekaný sen, který si chci splnit,“ vysvětlil. Přiznal také, že dřív měl z vystupování před kamerou docela velký strach.

Nyní se ale těší, že ho čekají další výzvy. K této práci mu podle jeho slov možná pomohl i vzhled. Adenubi má totiž kořeny v Nigérii. „Můj otec odtamtud pochází. Do Čech přijel studovat a poznal mou mamku – Češku. Já jsem ale Pražák,“ uvedl dále. Sám v Nigérii nikdy nebyl. „Táta bydlí v Londýně, zatím jsem v Nigérii nebyl, ale strašně bych rád. Už se však plánuje rodinný ‚trip‘ právě tam,“ dodal.

Tagy:

Hlavní zprávy

Napětí na Ukrajině sílí. Španělsko vyslalo válečné lodě, Američané zvažují evakuaci
Zahraničí

Napětí na Ukrajině sílí. Španělsko vyslalo válečné lodě, Američané zvažují evakuaci

Západ se stále více obává, že dojde k ruské invazi na Ukrajinu. Americká ambasáda v Kyjevě chce ze země dostat všechny postradatelné diplomatické pracovníky i s jejich rodinami. Španělsko už vyslalo své válečné lodě, které se mají připojit k loďstvu NATO ve Středozemním a Černém moři. Mnoho dalších evropských zemí se snaží na území Ukrajiny dostat vojenskou techniku. V tom jim ale často brání Německo, jehož přístup k Ukrajině by se dal považovat za velmi chladný.

Zápasníka Procházku čeká životní zápas. V UFC se utká o titul s Teixeirou

Elitní český MMA bojovník Jiří Procházka zná termín svého životního zápasu. 7. května ho čeká titulový souboj proti úřadujícímu UFC šampionovi v polotěžké váze. Tím je v současnosti Brazilec Glover Teixeira. Dějiště akce UFC 274 ještě promotér oficiálně neoznámil, galavečer by se ale měl uskutečnit v Riu de Janeiru. Teixeira by tak měl obhajovat titul v domácím prostředí.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Blažkem a Benešovou: Jak by řešili kauzu Vlasty Parkanové?

Změní českou justici případ bývalé ministryně Vlasty Parkanové? Na otázku budou hledat odpovědi hosté Partie Terezie Tománkové ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) a jeho předchůdkyně ve vládě Marie Benešová (za ANO). Následovat bude velká diskuse o testování, očkování a nových protipandemických opatřeních, které se zúčastní hned několik zástupců různých politických stran. Pořad můžete sledovat v neděli od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Ohňon, Investice nebo Jazz. Neobvyklá jména jsou v Česku čím dál populárnější

Volba jména dítěte je ve světě i v Česku stále liberálnější. Jana, Jiřího nebo Annu nahrazuje Ohňon, Trinity nebo Jazz. Rodiče by však měli myslet na to, že jméno, které dají svému dítěti, si jejich potomek ponese celý život. Podle odborníků může výběr jména dokonce negativně ovlivnit život dítěte. Experimentování s neobvyklými nebo úplně novými jmény se navíc nemusí setkat s pochopením úřadů.

Lámali vězňům nohy a bili je do obličeje. Dozorcům z Valdic hrozí až 10 let za mřížemi

Vyšetřovatelé Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) stíhají osm dozorců z věznice Valdice na Jičínsku. Viní je z toho, že fyzicky napadali odsouzené nebo násilí přihlíželi. Dvěma dozorcům hrozí až desetileté tresty. GIBS zahájila trestní stíhání po vyhodnocení důkazů i znaleckých posudků loni v říjnu, informovala v sobotu mluvčí inspekce Ivana Nguyenová.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama