CNN Prima News prohra

prohra

Výpis příspěvků ke štítku „prohra“

Válku bez pomoci USA prohrajeme. Pak se terčem Ruska stanou další státy, varoval Zelenskyj

Aktualizováno

Ukrajina prohraje válku s Ruskem, pokud pro ni americký Kongres neschválí další balík pomoci, varoval v neděli podle agentury AFP ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Bez podpory Kongresu podle něj bude pro bránící se zemi nejen těžké zvítězit, ale dokonce přežít. Schválení podpory ve výši 60 miliard dolarů (1,4 bilionu Kč) už několik měsíců brání především americké vnitropolitické spory.

Co když Ukrajina prohraje? Už si tu možnost připouštíme. A Západ se v tom plácá, říká Baar

Zprávy z ukrajinského bojiště jsou v poslední době čím dál neveselejší. Najednou si začínáme připouštět i nepříjemnou a dlouho nemístnou otázku: Co když Rusko nakonec vyhraje? Politický geograf Vladimír Baar v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, jakou podobu by takové Putinovo vítězství mohlo mít. Co by znamenalo pro Kyjev, svět i Česko.

Předčasný konec, chyba rozhodčího, tvrdí zápasníci o bitvě Procházky. Přidal se i Pastrňák

Nečekaně krátké trvání souboje mezi českým zápasníkem Jiřím Procházkou a brazilským bijcem Alexem Pereirou vyvolala rozhořčenou reakci nejen mezi skalními fanoušky bojových sportů. Do organizace dlouho očekáváného zápasu UFC si rýpli i Procházkovi kolegové z ringu, kteří ocenili jeho výkon i pokoru. K MMA události roku se vyjádřil i český hokejový útočník David Pastrňák. Procházka prohrál souboj o titul šampiona ve druhém kole, kdy se náhle ocitl na zemi pod palbou Brazilcových ran. Následné ukončení zápasu rozhodčími mnozí z komentujících označují za chybu.

Kinclova manželka v kleci? Za 10 milionů do toho jdu, hodila rukavici promotérům

Ačkoliv pozornost fanoušků bojových sportů směřuje hlavně na jejího manžela, je možné, že se své slávy v kleci dočká i Pavla Kinclová. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozradila částku, za níž by se se soupeřkou poprala na 5×5 minut. Žena aktuálního šampiona střední váhy MMA organizace Oktagon mimo jiné prozradila, jak se Kincl před a po zápasech chová, i to, jak dnes ona sama boje v kleci vnímá.

Zelenskyj není Žid, ale ostuda jejich národa, řekl Putin. Pustil se i do Ukrajiny

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj není Žid, je ostudou židovského národa, prohlásil podle agentury TASS jeho ruský protějšek Vladimir Putin na ekonomickém fóru v Petrohradu. Pokud nynější ukrajinská protiofenziva uspěje, Rusko prohraje válku. To v rozhovoru s americkou televizí NBC prohlásil ukrajinský prezident Zelenskyj. Zároveň na Ukrajinu pozval americké prezidentské kandidáty Donalda Trumpa a Rona DeSantise. Experty OSN znepokojuje mučení, jehož se podle nich Rusové dopouští na Ukrajině. Kadyrov oznámil, že jeho bojovníci přijeli chránit ruský příhraniční region.