reklama
CNN Prima News promile

promile

Výpis příspěvků ke štítku „promile“

Opilá si přišla pro syna do školy, nemohla ani stát. Ženě naměřili přes dvě promile

26. ledna 2021 18:36

Skoro neuvěřitelný případ se stal v pondělí v Moravské Třebové na Svitavsku. Silně opilá žena si šla vyzvednout svého desetiletého syna ze školy. Nadýchala 2,3 promile a nebyla schopná mluvit ani stát. Ve škole ženě chlapce odmítli vydat. Celý incident se podařilo natočit náhodné svědkyni. Věc nyní řeší úřady a možná se dostane až k soudu.

Nadýchal téměř 3 promile. Dopadnout opilého řidiče pomohli policisté v civilu

6. ledna 2021 23:28

I přesto, že měli volno, neustále sledovali, co se kolem nich děje. Přesně tak se zachovali dva policisté, kteří pomohli dopadnout opilého řidiče. Ten na sebe upozornil nejistou jízdou, kličkováním na silnici a navíc měl vypnutá světla. Dvojice policistů neváhala a hned se za podezřelým vydala. Po několika kilometrech byli úspěšní a s dalšími kolegy šoféra dopadli.

Opilý řidič se snažil uplatit policisty 600 korunami. Buďme lidi, naléhal

29. prosince 2020 08:50

Středočeští policisté zastavili řidiče, který nadýchal přes jedno promile alkoholu. Stalo se tak dva dny před Štědrým dnem, ale informovali o tom až nyní. A jako by to nestačilo, snažil se policisty uplatit. Policie zveřejnila část konverzace, kterou natočil jeden ze zasahujících mužů zákona. Policisté muže obvinili z ohrožení pod vlivem návykové látky a podplácení.

Opilé řidičky se pokusily uplatit policisty. Hrozí jim šest let vězení

23. prosince 2020 16:31

Dvěma ženám, které v noci na pondělí v Praze řídily opilé a pokusily se uplatit zasahující hlídku, hrozí až šest let vězení. Uvedl to mluvčí policie Richard Hrdina. U první, 53leté ženy, dechová zkouška prokázala jedno promile. Následně se přiznala, že pila s kamarádkou vodku. Druhá nadýchala 1,5 promile. Obě nabízely úplatky kolem deseti tisíc korun.

Na Slovensku testoval na koronavirus lékař, který nadýchal 1,88 promile alkoholu

7. listopadu 2020 17:34
Aktualizováno

Ve velké části slovenských okresů se tento víkend koná druhé kolo plošného testování na koronavirus. Před týdnem se do něj zapojily dvě třetiny z pěti milionů obyvatel země a testy ukázaly, že je mezi nimi asi procento nakažených. Premiér Igor Matovič řekl, že pokud by lidé na Slovensku tyto odběry podstupovali pravidelně, mohlo by jít o alternativu k celostátní uzávěře.

reklama