CNN Prima News promile

promile

Výpis příspěvků ke štítku „promile“

Opilá si přišla pro syna do školy, nemohla ani stát. Ženě naměřili přes dvě promile

26. ledna 2021 18:36

Skoro neuvěřitelný případ se stal v pondělí v Moravské Třebové na Svitavsku. Silně opilá žena si šla vyzvednout svého desetiletého syna ze školy. Nadýchala 2,3 promile a nebyla schopná mluvit ani stát. Ve škole ženě chlapce odmítli vydat. Celý incident se podařilo natočit náhodné svědkyni. Věc nyní řeší úřady a možná se dostane až k soudu.

Nadýchal téměř 3 promile. Dopadnout opilého řidiče pomohli policisté v civilu

6. ledna 2021 23:28

I přesto, že měli volno, neustále sledovali, co se kolem nich děje. Přesně tak se zachovali dva policisté, kteří pomohli dopadnout opilého řidiče. Ten na sebe upozornil nejistou jízdou, kličkováním na silnici a navíc měl vypnutá světla. Dvojice policistů neváhala a hned se za podezřelým vydala. Po několika kilometrech byli úspěšní a s dalšími kolegy šoféra dopadli.

Opilý řidič se snažil uplatit policisty 600 korunami. Buďme lidi, naléhal

29. prosince 2020 08:50

Středočeští policisté zastavili řidiče, který nadýchal přes jedno promile alkoholu. Stalo se tak dva dny před Štědrým dnem, ale informovali o tom až nyní. A jako by to nestačilo, snažil se policisty uplatit. Policie zveřejnila část konverzace, kterou natočil jeden ze zasahujících mužů zákona. Policisté muže obvinili z ohrožení pod vlivem návykové látky a podplácení.