CNN Prima News prosba

prosba

Výpis příspěvků ke štítku „prosba“

V žalostném stavu našel novou rodinu, vyhráno ale nemá. Kocoura Miloše čeká náročná léčba

Hledal pomoc, našel však mnohem více. Když se nálezci ujali kocoura, kterého pojmenovali Miloš, věděli, že jeho život nebyl a ani nebude jednoduchý. Přesto se nevzdávají a doufají, že s řádnou veterinární péčí se zuboženému zvířeti uleví. Miloše však čeká dlouhá cesta, která může být finančně velmi náročná. Noví majitelé se proto obrací s žádostí o pomoc na veřejnost.

Tvůj otec zabíjí děti, zastav ho. Lidé prosí údajnou Putinovu dceru, ať ukončí utrpení

V roce 2020 přišla ruská média s šokující zprávou: Podle jejich zdrojů by měl prezident Vladimir Putin mít další dceru. Tou má být brzy devatenáctiletá Jelizaveta Krivonogichová, známá také jako Luiza Rozova. Ačkoliv ona, Putin ani jeho údajná dávná láska Světlana Krivonogichová pravdivost sdělení nikdy nepotvrdili, lidé se na mladou dívku nyní obrací. Na sociálních sítích ji prosí, aby svého „otce“ zastavila a pomohla ukončit utrpení lidí na Ukrajině. Jenže dívka se již několik měsíců neozývá, zřejmě kvůli kauze Pandora Papers.

Životy nemůžeme přepočítávat na peníze, spílá Babiš ministerstvu zdravotnictví

Premiér Andrej Babiš (ANO) v neděli sdílel na svém YouTube kanálu hned dvě videa, ve kterých občanům České republiky představil protilátkové koktejly bamlanivimab a Regeneron. V jeho řeči nechyběla ani kritika ministerstva zdravotnictví. „Doufám, že bude aktivnější a nebude indikace pacientů limitovat. Lidské životy mají velkou hodnotu a nemůžeme je přepočítávat na peníze,“ sdělil Babiš.