CNN Prima News prsten

prsten

Výpis příspěvků ke štítku „prsten“

Turisté lační po korunovačních suvenýrech. K dostání jsou i „klobásové prsty“ Karla III.

Na korunovaci je třeba se řádně vybavit. Nejen pláštěnkou pro případ deště, ale i vlaječkami, korunkami a dalšími korunovačními předměty. Turisté nepohrdnou ani různými suvenýry, jimiž jsou v posledních dnech přeplněné obchody. Výrobce elektronických cigaret u příležitosti slavnostního ceremoniálu dokonce vyrobil speciální náplně ve tvaru Karlových prstů.

Putin jako Pán prstenů. Prezident obdaroval své spojence „šperky moci“, lidé se mu smějí

Ruský prezident Vladimir Putin obdaroval účastníky neformálního summitu Společenství nezávislých států zajímavým darem. Osmi vůdcům nechal vyrobit speciální prsteny, které zdobí logo společenství a přání šťastného roku 2023. Na sociálních sítích se poté strhla lavina výsměchu, lidem totiž tento Putinův krok připomíná výjev z knihy Pán prstenů.

Anglie mluví o rozchodu v královské rodině. Princovi pomáhala i královna Alžběta II.

Než si oblíbený královský pár řekl své ano, William se s Kate rozešel. V roce 2007 se dvojice na několik měsíců odcizila a žila si po svém. Odbornice na královskou rodinu Katie Nichollová nyní uvedla, že se princ dostal do úzkostlivého stavu a se svým rozhodnutím se svěřil otci princi Charlesovi a královně. Alžběta II. však byla z rozchodu zklamaná. Oba proto Williamovi poradili, aby do ničeho nespěchal.