reklama

Pupíkova kariéra prostituta předevčírem skončila

Já jsem strašně měkkej dočaskář a všechny veterinární úkony svých svěřenců hluboce prožívám. Naklepávám polštářky po kastraci, nechávám si otevřené dveře do sprchy, abych slyšela každé pípnutí a vytvářím malé postýlky, aby nikde nic netlačilo.

reklama

Já jsem strašně měkkej dočaskář a všechny veterinární úkony svých svěřenců hluboce prožívám. Naklepávám polštářky po kastraci, nechávám si otevřené dveře do sprchy, abych slyšela každé pípnutí a vytvářím malé postýlky, aby nikde nic netlačilo.

Momentálně u mě stále bydlí Pupík. A jeho kariéra prostituta v množírně předevčírem skončila.

Pupík na mě koukal po zákroku dost nevraživě. Kromě pytlíku, který se teď bude pomalu scvrkávat jako uschlá hruška, byl připraven i o pár hnijících zubů.

Trhání zubů já mám ohromně ráda, znamená to totiž hubu od krve, která společně s límcem vytvoří odér něčeho zapařeně zkaženého a já se s Pupíkem v límci prát u umyvadla nebudu.

Abych pochopila, jak hodně se zlobí, přidal Pupík cestou v autě ještě vypuštění se do pelechu. Myslím, že to držel od rána a čekal na správnou chvíli, až ho vyzvednu, jinak si pročůrání tlustého pelechu s ještě tlustším vnitřkem až na sedačku, nedovedu vysvětlit. Kromě zapařenin tedy přibyl i odér mokrého počůraného břicha a to jsme se myslím zase dostali někam na začátek, kdy ke mně přišel bydlet takovej horší bezdomovec.

Jako ošetřovatel mám již praxi. Doma jsem tedy připravila pelech s polštářkem, protože správné položení hlavy s límcem je základ všeho. Pupíkovi se v pelechu ovšem nelíbilo a jakmile jsem se odešla napít/na záchod/ na cigaretu, snažil se chodit po bytě a padal. Byla jsem tedy nucena zvolit vozící metodu a Pupíka jsem tahala v pelechu všude sebou.

Ježdění ho bavilo asi 10 minut a poté šel obdivně vzhlížet k sedačce, abych správně pochopila, kde bude probíhat rekonvalescence. Po vyzvednutí a naklepání polštářku se uložil a další hodinu mi chrápal do oblíbeného seriálu jako starej dřevorubec. Na rekonvalescenty se samozřejmě nemlaská.

Kromě odéru si Pupík přivezl z veteriny novou vlastnost a ze psa ‚nikdy, nikdy, nikdy s tebou spát nebudu‘ se stal pes ‚já s tebou budu každičkou vteřinu, pořídíme si dvojdomek, a nebo se k sobě přivážeme‘. Spaní na posteli jsem tedy pro první noc vzdala, snesla peřiny a deky z celého bytu a jako správná bytná vytvořila na zemi provizorní postele. Jednu pro sebe a druhou malou jako pro trpaslíka vedle.

Na zemi to sice tlačí, ale Pupík si spokojeně položil límec na mou ruku a já mezi ‚všechno mě bolí a mám vykloubený rameno‘ a ‚vůbec jsem nespala‘, volím raději spánek.

Vážně jsem se snažila zůstat v klidu, ale asi za hodinku se mi chtělo kašlat. Naprosto jasně jsem viděla hrůzu v Pupíkových očích ‚vona má koronaviruuuuuuuuus‘, aby panicky utekl na druhou stranu pokoje.

Můj plán klidné noci zcela selhal.

Aktuálně jsem s Pupíkem v karanténě. Chlapec hned druhý den zjistil, že v límci neumí jíst, vzal mě tedy na milost a už zase vypráví něco o dvojdomku.

Tagy:

Hlavní zprávy

Filip: Spolupráce s Babišem byla velmi těžká, ale vybojoval jsem to pro občany

S Andrejem Babišem jsem nespolupracoval jako s miliardářem, prohlásil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS končící předseda KSČM Vojtěch Filip a dodal, že to bylo složité, ale bojoval kvůli občanům. Babiše přirovnal k Bedřichu Engelsovi a hovořil i o tom, proč musí komunistická strana směřovat cestou marxismu. Levice je podle něj v českém národě silně zakořeněná už od Jana Husa a rozhodně její pokračování nevidí v Pirátech, kteří řeší marginálie a nemají tah na branku.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Jak obejít Tečku při nákupu vstupenky na koncert? Jde to velmi snadno, tvrdí expert

Lidé stále hledají nové způsoby, jak obcházet vládní nařízení proti šíření nemoci COVID-19. Dokazují to sami pořadatelé hromadných akcí, kteří přiznávají, že lidé hledají sofistikované způsoby, jak se prokázání bezinfekčnosti vyhnout. Někteří z pořadatelů aktuálně využívají možnosti propojení aplikace Tečka při nákupu vstupenky, lidé však našli snadný způsob, jak nový systém obejít.

Auto srazilo na přechodu v Holešovicích dva muže. Oba skončili se zraněními v nemocnici

V pražských Holešovicích srazilo v sobotu večer osobní auto na přechodu pro chodce dva muže. Oba byli zraněni, z toho jeden velmi vážně. Policie okolnosti nehody vyšetřuje. Dechová zkouška u méně zraněného prokázala přes promile alkoholu, u druhého ji nebylo možné vzhledem k jeho stavu provést, čeká se nyní na výsledky z vzorku krve odebrané v nemocnici. U řidiče auta se alkohol neprokázal, řekl v neděli policejní mluvčí Jan Daněk.

Rapidní nárůst nakažených. V Česku jich v sobotu přibylo o stovku více než před týdnem

Laboratoře v Česku v sobotu potvrdily 409 případů koronaviru, zhruba o stovku více než před týdnem. Reprodukční číslo, ukazující rychlost šíření nákazy, stouplo na 1,05 z předchozích 1,01. Počet lidí s covidem v nemocnicích se v mezitýdenním srovnání zvýšil o devět na 166, proti pátku jich ale o čtyři ubylo. Vyplývá to z informací na webu ministerstva zdravotnictví.

Kroužkování může pořádně zamíchat s výsledky voleb. Jsou na to koalice připravené?

Kroužkování, neboli udělování preferenčních hlasů konkrétním stranickým kandidátům, může letos víc než kdy jindy rozhodnout, jak volby dopadnou. Preferenční hlasy mohou zamíchat hlavně pořadím na kandidátkách stran, které jsou součástí koalic. Úspěšné vykroužkování kandidáta jedné strany totiž může o sněmovní křeslo připravit člena jiné koaliční strany.

reklama

Domácí zpravodajství

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených

Členové Klubu českého pohraničí, který vesměs sdružuje bývalé příslušníky pohraniční stráže, si na sobotní poledne naplánovali kontroverzní akci. V krušnohorském Cínovci odhalovali sochu vojáka se psem, která má uctít památku padlým ochráncům státních hranic. Vedle bývalých pohraničníků ovšem na místo dorazila také početná skupina jejich odpůrců. Konflikt visel ve vzduchu.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama