CNN Prima News dočasná péče

dočasná péče

Výpis příspěvků ke štítku „dočasná péče“

Příběh z pera Ivy Volkové: Po srážce s autem ležela Melinka týden bez ošetření

20. února 2022 15:00

Iva Volková je nejen autorka knihy Příběhy statečných, ale hlavně psí anděl, který přijímá těžké případy a snaží se je napravit jak po fyzické, tak psychické stránce. Když jí to čas umožní, dělí se s námi o příběhy svých svěřenců. Ten dnešní patří Melince a Ivě nezbývá než děkovat za její psychickou sílu a odvahu pomáhat.

Adoptovaná psí seniorka se rozhodla po vzoru své páničky dělat kočičí dočaskářku

18. února 2022 09:06

I když každý známe Povídání o pejskovi a kočičce, tak víme, že v reálném životě se jedná spíš o ojedinělé případy přátelství. Jedním z těch výjimek je fenka Cheeky, jejíž majitelka dělá dočasnou péči pro kočky, a tak je na přítomnost chlupatých svéhlavých koček zvyklá. V jejich případě platí pořekadlo: Jaký pán, takový pes. Práce její paničky na ní má velký vliv. Cheeky se rozhodne pomoci toulavé kočce, která najde útočiště u nich na zahradě, i když prvotní seznámení nebude žádný med.

Věk je jen číslo: Akční senior Lord hledá domov

30. června 2021 10:30

Do organizace Psí senioři v nouzi, která se stará o starší opuštěné psy, jsme díky partnerovi pořadu, společnosti Nativia, dovezli 90 kilo krmiva. Pejskům tam doslova tekly sliny. Pokud chcete i vy pomoci nějakému útulku nebo azylu, je důležité se vždy poradit, co konkrétně potřebují. A u krmiva je konzultace nutná dvojnásob, protože pejsci mají často špatné zažívaní a potřebuji kvalitní krmivo.

BLOG: Řidičák na psa?

10. června 2020 08:00

Tento týden jsem byla se svým dočaskařením a knihou pozvána do jednoho nejmenovaného podcastu. Nemám odvahu si ho pustit, protože tam se mnou byl stud i „eeeeeeee“ a „noooo“ a další zvuk, který neumím vyjádřit písmenky, ale zní to jako zadřený kolo. Kdybych si to pustila, musela bych se jít tak na týden stydět do kouta. Na to zkrátka nemám čas.