reklama
CNN Prima News dočasná péče

dočasná péče

Výpis příspěvků ke štítku „dočasná péče“

Věk je jen číslo: Akční senior Lord hledá domov

30. června 2021 10:30

Do organizace Psí senioři v nouzi, která se stará o starší opuštěné psy, jsme díky partnerovi pořadu, společnosti Nativia, dovezli 90 kilo krmiva. Pejskům tam doslova tekly sliny. Pokud chcete i vy pomoci nějakému útulku nebo azylu, je důležité se vždy poradit, co konkrétně potřebují. A u krmiva je konzultace nutná dvojnásob, protože pejsci mají často špatné zažívaní a potřebuji kvalitní krmivo.

BLOG: Řidičák na psa?

10. června 2020 08:00

Tento týden jsem byla se svým dočaskařením a knihou pozvána do jednoho nejmenovaného podcastu. Nemám odvahu si ho pustit, protože tam se mnou byl stud i „eeeeeeee“ a „noooo“ a další zvuk, který neumím vyjádřit písmenky, ale zní to jako zadřený kolo. Kdybych si to pustila, musela bych se jít tak na týden stydět do kouta. Na to zkrátka nemám čas.

Jak nová kniha Olgy Minaříkové pomáhá psům v nouzi?

17. května 2020 09:00

S blogy Olgy Minaříkové se na našich stránkách setkáváte už více než rok. Popisuje v nich své zkušenosti s dočaskováním, se zvířaty, která jí prošla pod rukama i s lidmi, kteří je chtějí adoptovat nebo naopak odložit. To všechno si teď můžete přečíst nejen na webu Prima Mazlíčka, ale i v knize, která Olze právě vychází. Z deníku dočaskářky - ten pes je chuligán! nabízí především notnou dávku humoru a emocí, bez kterých se péče o zvířata neobejde.

Já si přece nevezmu agresivního psa z útulku aneb nevzdělaný národ pejskařů

13. května 2020 08:00

Jsme národ pejskařů, to je prostě fakt. Nutno ovšem podotknout, že to naše pejskařství je takový trošku nevzdělaný. Mnohdy nevidíme dál než svého Puňťu a naše společný spolubývání a přesto chodíme pravidelně přispívat na Facebook svými názory. Názory, utvořenými na základě Puňti. Dívat se dál netřeba. Vyslovujeme je až moc hlasitě. A čím jsou hloupější, tím víc si za nimi stojíme.

reklama