CNN Prima News kastrace

kastrace

Výpis příspěvků ke štítku „kastrace“

Spartakiádní vrah kdysi vyvolal v Praze paniku. Dnes žije na svobodě pod novou identitou

18. listopadu 2022 13:18

Napadení jedenácti žen, pět znásilněných a tři z nich uškrcené. To je výsledek řádění „spartakiádního vraha“ Jiřího Straky v 80. letech. Ten se po dopadení přiznal ke všem činům. Při provádění rekonstrukcí neprojevil sebemenší známku emocí. Skončil na deset let ve vězení a podstoupil kastraci. Po propuštění z výkonu trestu žije dnes pod jinou identitou.

Masakr v Izjumu: Rusové zavraždili více žen než mužů. Oběti i kastrovali, tvrdí vyšetřovatelé

9. listopadu 2022 11:06

Ukrajinské úřady postoupily ve vyšetřování izjumského masakru, kterého se měla před svým odchodem z Charkovské oblasti dopustit ruská armáda. V masových hrobech Ukrajinci dosud našli 447 těl. Kromě poprav se okupanti podle všeho dopouštěli i mučení či kastrací. Informoval o tom úřad náčelníka obrany Ředitelství strategické komunikace ukrajinských ozbrojených sil.

Vykastroval ukrajinského zajatce. Novináři odhalili identitu „kanibala“ z čečenského praporu

6. srpna 2022 20:17

Investigativním webům Bellingcat a The Insider se zřejmě podařilo vypátrat identitu ruského okupanta, který měl na konci července v Luhanské oblasti vykastrovat svázaného ukrajinského vojáka. Děsivé video se dál šíří internetem. Válečným zločincem je podle všeho 29letý rodák z Tuvy jménem Ochur-Suge Mongush, který je členem čečenského praporu Achmat (pojmenováno po otci Ramzana Kadyrova).

Kastrace ukrajinského vojáka? Netryská krev a málo křičel, pochybuje o videu ruský novinář

30. července 2022 12:46

Kyjev se zabývá děsivým videem, které má pocházet z okupovaného území na Ukrajině. Ze záběrů je patrné, že se členové ruské armády pokoušeli vykastrovat svázaného ukrajinského vojáka. Ukrajinský ombudsman Dmytro Lubinec se kvůli podezření z válečného zločinu chystá obrátit na OSN i Mezinárodní výbor Červeného kříže. Je pravděpodobné, že Moskva jakákoliv obvinění popře. Po internetu už koluje bizarní reakce prokremelského komentátora Vladimira Solovjova.

Děsivé video pokusu o kastraci ukrajinského zajatce. Všechny viníky dostaneme, zní z Kyjeva

29. července 2022 13:58

Na sociálních sítích se šíří děsivé video, které má pocházet z okupovaného území na Ukrajině. Ze záběrů je patrné, že se členové ruské armády pokoušeli vykastrovat svázaného ukrajinského vojáka. Zdá se, že k tomu použili odlamovací nůž. Videem už se zabývá kyjevská vláda. „Rusové si užívají mučení a vraždění. Každého identifikujeme. Všechny dostaneme,“ uvedl poradce ukrajinského prezidenta Mychajlo Podoljak.

Rozhovor s psí záchranářkou: Co obnáší pomoc za českými hranicemi?

7. února 2022 16:30

Mnohokrát jsme společně s psími záchranáři, kteří se vydávají za hranice naší republiky, přinášeli příběhy pejsků, kteří měli to štěstí a dostali druhou šanci na lepší život. Jak ale vypadá třeba taková cesta záchranářek do Rumunska? Co vše se okolo pomoci tamním azylům točí? Na to nám odpověděla jedna z členek organizace Heart for Romanian dogs z.s. Petra Jarošová.

Nezodpovědnost a nezájem nahrávají kočičí kalamitě, útulky praskají ve švech

28. ledna 2022 09:00

Hromadné kastrace, pořadníky na příjem do útulku a odmítání desítek lidí, kteří hlásí kočky v nouzi – to je realita kočičích útulků a spolků v Česku. Zájem o adopce není ani zdaleka takový, jaký je příjem nemocných a bezprizorních zvířat. A nezájem obcí řešit problematiku kočičích kolonií na jejich území celou situaci jen zhoršuje.

Kastrací ku zdraví: Proč je důležité kastrovat a co jsou to kastrační programy?

24. října 2021 11:00

„Svou kočku kastrovat nedám, je to proti přírodě.“ „Necháme ji připustit, alespoň jednou za život by měla fenečka mít štěňata.“ Jsou vám tyhle věty povědomé? Veterinární lékařka Martina Načeradská upozorňuje, stejně jako většina odborníků, že je to mýtus, který nemá žádné lékařské opodstatnění. Tyto mýty, které kolem kastrací panují, zvířatům mohou pouze uškodit. Právě pověry jsou totiž nejčastějšími příčinami přeplněných útulků či azylů a přejetých koček u silnice.

Vykastrujeme vás a zveřejníme adresy. Barbarství, kritizují systém kazašští pedofilové

16. srpna 2021 07:21

Chemická kastrace, kterou v Kazachstánu schválili před necelými třiceti dny, se u usvědčených pedofilů provádí pravidelnou injekcí. Jeden z hříšníků popsal, že po vpichu cítil „strašnou bolest, kterou by nepřál nejhoršímu nepříteli“. Podle zdravotní sestry z tamní vězeňské nemocnice by se západní země měly inspirovat.