reklama

QAnon

Výpis příspěvků ke štítku „QAnon“

Konspirátoři v USA čekali v dešti na zjevení Kennedyho. Má být Trumpův pobočník

6. listopadu 2021 00:16

Stovky příznivců konspiračního hnutí QAnon, kteří zastávají názor, že exprezident Donald Trump chránil zemi před tajným spiknutím z řad amerických elit, se v týdnu shromáždily v Dallasu. Na místě, kde kdysi zemřel prezident John F. Kennedy, čekali konspirátoři na zjevení jeho syna Johna F. Kennedyho mladšího. Jenže ten zemřel v roce 1999.

Konspirátoři zneužívají tragickou smrt Petra Kellnera. Šíří o něm bizarní teorie

11. dubna 2021 05:47

Se smrtí nejbohatšího Čecha a investora Petra Kellnera se na internetu začala šířit řada konspiračních teorií. Někteří tvrdí, že Kellner svou smrt nafingoval, aby se mohl stáhnout do ústraní. Příznivci konspiračních teorií QAnon však přišli i s bizarnějším tvrzením. Podle nich nebyla smrt investora náhodná, navíc měl patřit do sekty uctívačů satana. Důkazy ale konspirátoři nemají žádné. S informací přišel web populárního časopisu Newsweek.

Očekávali zatýkání „satanistických pedofilů“. Bidenova inaugurace otřásá hnutím QAnon

23. ledna 2021 10:44

Zatímco příznivci nového amerického prezidenta Joea Bidena slavili, stoupenci populární konspirační teorie QAnon po jeho inauguraci zažívali šok a zklamání. Mnozí věřili, že inaugurační středa 20. ledna bude dnem, kdy nastane „velké procitnutí“ a dojde k potrestání „satanistických pedofilů“ v čele s lídry Demokratické strany. Místo toho se její zástupce stal hlavou státu a procitají naopak následovníci internetové osobnosti známé jako Q. Média ale upozorňují, že mnohé členy konspirační komunity ani tato rána nemusí odradit a že hnutí nejspíš jen tak nezmizí.

Kdo je šaman z Kapitolu? Trumpův přiznivec a šiřitel konspirací zaujal svět

8. ledna 2021 06:18

Středeční události ve Washingtonu obletěly celý svět, který s napětím sledoval bezprecedentní chování příznivců prezidenta Donalda Trumpa. Ti totiž navzdory policistům vtrhli do Kapitolu, tedy sídla obou komor Kongresu, kde se snažili dostat k zákonodárcům, a budovu zdemolovali. Jeden z demonstrantů zaujal světová média především svojí vizáží. Oblečen byl totiž pouze do kalhot a přes hlavu měl kožešinu s rohy.

Facebook bude blokovat stránky lidí, podle nichž svět ovládá tajná klika pedofilů

9. října 2020 08:26

Sociální síť Facebook v úterý informovala, že odstraní všechny skupiny a stránky reprezentující takzvaný QAnon. Jedná se o dosud nejrozsáhlejší pokus technologického giganta o omezení populárního konspiračního hnutí, informovala agentura DPA. QAnon je soubor několika teorií, nejznámější je ta, že svět ovládají pedofilové uctívající satana.

reklama