Queen

Výpis příspěvků ke štítku „Queen“

Alžbětu II. obdivoval i Freddie Mercury. Na mejdany ale chodil s princeznou Dianou

15. září 2022 07:12

Dvanáct let byl Peter Freestone, který se narodil ve Velké Británii a nyní žije v ČR, součástí života legendárního zpěváka skupiny Queen Freddieho Mercuryho. Pracoval pro něj čtyřiadvacet hodin denně jako jeho osobní asistent a byl s ním až do poslední chvíle. Ještě předtím byl zaměstnán jako garderobiér u londýnského Královského baletu a měl tu čest setkat se osobně i s královnou Alžbětou II. O své vzpomínky se podělil pro CNN Prima NEWS.

Královna všechny překvapila. Potají natočila roztomilé video a ukázala, co má v kabelce

4. června 2022 23:54

Třetí den oslav platinového jubilea královny Alžběty II. se musel obejít bez její přítomnosti. Přesto si panovnice pro Brity i vlastní rodinu připravila překvapení. V naprosté tajnosti před několika měsíci natočila vtipnou skeč, kde jí společnost dělá animovaný medvídek Paddington. Na čajovém dýchánku navíc poprvé odhalila, co nosí ve své ikonické kabelce. Na závěr za rytmu legendární skladby „We Will Rock You“ skupiny Queen odstartovala velkolepý koncert na vlastní počest.

Herec Lambert pro CNN Prima NEWS: Druhý Connery se už nenarodí, při Highlanderovi pláču

22. května 2022 07:06

Herec Christopher Lambert se nejvíce proslavil legendárním filmem Highlander, díky roli nesmrtelného skotského horala byl pozván i na letošní Comic-Con do Prahy. V exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS se rozpovídal jak o nedávno zesnulém příteli Seanu Connerym, tak třeba o novém zpracování legendárního Highlandera, který se bude natáčet letos.

Jako když ztratíte mladšího bratra. Ozzy a další rockové legendy vzpomínají na Hawkinse

26. března 2022 17:12

Náhlá smrt 50letého bubeníka skupiny Foo Fighters Taylora Hawkinse šokovala nejen fanoušky americké rockové kapely, ale také kolegy z branže. Úžasnému muzikantovi vzdaly hold legendy jako Slash, Ozzy Osbourne, Travis Barker, Ringo Starr nebo členové skupiny Queen Brian May a Roger Taylor. Všichni vyzdvihují Hawkinsovo nadání i dlouholetá přátelství.

Mercury zemřel před 30 lety: Smrt pro něj byla vysvobozením, vzpomíná jeho asistent

24. listopadu 2021 07:15

Od smrti legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho uplynulo už 30 let. Než zemřel, byl dlouhé roky součástí jeho života Peter Freestone, který u něj pracoval jako osobní asistent. Byl s ním ve dne v noci až do chvíle, kdy hvězda skupiny Queen vydechla naposled. Jak probíhaly hudebníkovy poslední dny? Jaké měl rituály? A komu odkázal svůj majetek?