CNN Prima News Radek Jaroš

Radek Jaroš

Výpis příspěvků ke štítku „Radek Jaroš“

Česko má novou hrdinku. Čtyřletá Zara se vypravila na Mount Everest a stanovila rekord

Česká republika má novou rekordmanku. Teprve čtyřletá holčička došla až do základního tábora pro výstup na Mount Everest, který se nachází ve výšce zhruba 5 300 metrů nad mořem. Stala se světově nejmladší ženou, která to dokázala. „Vůbec jsme nevěděli, jak to zvládne. Nikdy nezažila takovou zimu,“ popsal ve vysílání CNN Prima NEWS otec malé Zary. Túry se zúčastnil také její sedmiletý bratr Saša.

Povedená premiéra: Zážitkový happening ZOOM FEST přilákal více než 9 tisíc diváků

Na nejnovější primácký event ZOOM FEST v sobotu 16. září dorazilo 9 300 návštěvníků. Festival bavil prostřednictvím přednášek, workshopů, koncertů, gastronomických pochutin a dalších rozmanitých zážitků. Zaostřeno bylo na osobní rozvoj, udržitelnost, cestování i zábavu. Přednáškové stany praskaly ve švech. Plocha před hlavním pódiem byla při všech koncertech zaplněná. Tradičně byla také fronta na autogramiádu herců ze seriálů televize Prima. Vše bylo navíc zcela zdarma! Akci připravila primácká agentura SOLOOTIONS.

Zážitkový happening ZOOM FEST začíná už za pár dní a nabídne bohatý program

Nejinspirativnější a nejnovější primácký event ZOOM FEST se v sobotu 16. září zaměří na hledání cest, jak udělat drobné změny, které mohou posunout náš život lepším směrem. Festival nabídne zdarma spoustu zábavy a poznání. Zaostří na osobní rozvoj, udržitelnost, cestování i zábavu. Návštěvníci se mohou těšit na přední české kapely Chinaski, Monkey Business, O5 a Radeček, Queens of Everything a bohatý doprovodný program pro každého, kdo má otevřenou mysl. Nebude chybět možnost osobního setkání s cestovatelskými a koučovacími legendami, stejně jako s populárními herci. ZOOM FEST zaostřuje na změnu, originalitu a inovace – buďte u toho! A vstup je navíc zcela zdarma! Sobota 16. září 12–22 hodin, Riegrovy sady Praha 2.

ZOOM FEST – nový happening, který chceš zažít

Festival ZOOM FEST, jehož hlavním zaměřením bude snaha inspirovat a hledat cesty, jak udělat drobné změny, které mohou zlepšit život, nabídne během několika hodin spoustu zábavy i poznání. Zaostřeno bude na osobní rozvoj, ekologii, vzdělávání a práci na sobě. Nebude chybět ani kulturní vyžití a bohatý doprovodný program, kde si každý může vybrat to své. Těšte se na interaktivní audiovizuální instalaci a laboratoř Svět bez kouře společnosti Philip Morris, interaktivní koutek PřF UK, herce seriálu ZOO, světového kouče Jana Mühlfeita, cestovatelské ikony Radka Jaroše a Petra Horkého či kapely O5 a Radeček, Monkey Business nebo Chinaski a spoustu dalšího. Nový svěží a originální fesťák zaostřený na změnu – buďte u toho!

Janu s Adámkem zastihlo jedno z nejhorších počasí. Horolezec popsal, čemu museli čelit

Pátrání po 40leté Janě a jejím tříletém synovi Adámkovi skončilo tragicky. Záchranáři je v pondělí nalezli mezi Růžovou horou a Portášovými Boudami v Krkonoších, oba bez známek života. Na cestě mezi těmito místy trávil mládí s rodinou i horolezec Radek Jaroš. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS uvedl, že matka s dítětem čelily jednomu z nejhorších počasí, a to vlhkému.

Záchranáři popsali náročné pátrání po Janě a Adámkovi. Expert spekuluje o sáňkách

Pátrání po čtyřicetileté Janě a jejím tříletém synovi, kteří se ztratili v Krkonoších, trvalo několik dnů. Akce však skončila tragicky – záchranáři v pondělí našli jejich těla bez známek života. Horská služba na Facebooku popsala průběh pátrání. Profesionální horolezec Radek Jaroš pak pro CNN Prima NEWS uvedl, že ztratit se v horách je poměrně jednoduché.

Jaroš ke kritické noci Soukalové v Alpách: Pomáhají ruská kamna, prostě musíte přežít

Celkem 20 hodin nebylo o bývalé biatlonistce a nyní moderátorce CNN Prima NEWS Gabriele Soukalové slyšet. Ztratila se při středeční vyjížďce na kole v italských Alpách a musela nevybavená strávit noc uprostřed přírody v mrazivých teplotách. Bohaté zkušenosti s drsnými podmínkami má český horolezec Radek Jaroš, který promluvil o tom, co dělat, když se někdo ztratí podobně jako trojnásobná olympijská medailistka.