CNN Prima News Radek Štěpánek

Radek Štěpánek

Výpis příspěvků ke štítku „Radek Štěpánek“

Smutné loučení s trenérem tenisových es: Štěpánek ani nemohl mluvit. Z USA dorazil i Korda

V krematoriu v pražských Strašnicích se konalo poslední rozloučení s kondičním trenérem Markem Všetíčkem. Kouč stál za úspěchy českých hvězd, jakými jsou Petra Kvitová, Karolína Plíšková nebo Radek Štěpánek. Ten se pohřbu také zúčastnil, se Všetíčkem ho pojilo dlouholeté přátelství. Z Ameriky navíc dorazil i bývalý český tenista Petr Korda.

Neplačte, že jsem odešel: Vzkaz na parte trenéra hvězd dojímá. Naučil mě žít, říká Štěpánek

Poslední rozloučení se zesnulým kondičním trenérem Markem Všetíčkem, který 16 let spolupracoval s tenistou Radkem Štěpánkem, ale i Petrou Kvitovou a Karolínou Plíškovou, proběhne v pátek ve 13 hodin v obřadní síni krematoria v pražských Strašnicích. 58letý odborník zemřel minulý týden, podle informací Blesku spáchal sebevraždu.

Jágr si k oslavě padesátky pozval na Primu svoje ex. Detaily speciálu prozradil Bouček

Legenda českého hokeje Jaromír Jágr brzy oslaví padesátiny. K této příležitosti natočila televize Prima jako jediná s oslavencem speciální show Máme rádi Jardu! V adaptaci oblíbeného zábavného pořadu oslaví své kulatiny po boku přátel, ale i bývalých partnerek – Ivy Kubelkové a Inny Puhajkové. Ty prošly jeho výběrem a společně usilovali o sladkou odměnu. Speciál stanice Prima uvede v pátek 11. února v hlavním vysílacím čase, tedy ve 20:15.

Triko na doma? Národní tým ukázal nové dresy, fanoušci rýpali jako u lipové sady

Barva na rozdíl od předchozího představení nových dresů pasuje k České republice, ovšem rozpaky přetrvávají. Fotbalová reprezentace ukázala, v jakém oděvu se vydá na mistrovství Evropy, které začíná v červnu. „Věřím, že vyvolá pozitivní reakce,“ konstatoval k novince dosluhující předseda FAČR Martin Malík. Pozitivní ohlasy by se našly, ovšem těch negativních rozhodně nebylo málo.

Jágr či Špotáková stojí za Hniličkou: Jeho odvolání destabilizuje financování sportu

Aktualizováno

Poslanec a předseda Národní sportovní agentury (NSA) Milan Hnilička (za ANO) čelí následkům za svoji účast na nelegální oslavě v teplickém hotelu. Premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš ho vyzval, aby vyvodil důsledky. Hnilička už oznámil, že složí poslanecký mandát, post předsedy NSA si ale chce ponechat. V tom jej utvrzují i zástupci sportovních svazů a také přímo sportovci. Podporu mu vyjádřili hokejista Jaromír Jágr či oštěpařka Barbora Špotáková.