CNN Prima News Radek Štěpánek

Radek Štěpánek

Výpis příspěvků ke štítku „Radek Štěpánek“

Jágr si k oslavě padesátky pozval na Primu svoje ex. Detaily speciálu prozradil Bouček

7. února 2022 07:42

Legenda českého hokeje Jaromír Jágr brzy oslaví padesátiny. K této příležitosti natočila televize Prima jako jediná s oslavencem speciální show Máme rádi Jardu! V adaptaci oblíbeného zábavného pořadu oslaví své kulatiny po boku přátel, ale i bývalých partnerek – Ivy Kubelkové a Inny Puhajkové. Ty prošly jeho výběrem a společně usilovali o sladkou odměnu. Speciál stanice Prima uvede v pátek 11. února v hlavním vysílacím čase, tedy ve 20:15.

Triko na doma? Národní tým ukázal nové dresy, fanoušci rýpali jako u lipové sady

22. dubna 2021 14:56

Barva na rozdíl od předchozího představení nových dresů pasuje k České republice, ovšem rozpaky přetrvávají. Fotbalová reprezentace ukázala, v jakém oděvu se vydá na mistrovství Evropy, které začíná v červnu. „Věřím, že vyvolá pozitivní reakce,“ konstatoval k novince dosluhující předseda FAČR Martin Malík. Pozitivní ohlasy by se našly, ovšem těch negativních rozhodně nebylo málo.

Jágr či Špotáková stojí za Hniličkou: Jeho odvolání destabilizuje financování sportu

25. ledna 2021 20:12
Aktualizováno

Poslanec a předseda Národní sportovní agentury (NSA) Milan Hnilička (za ANO) čelí následkům za svoji účast na nelegální oslavě v teplickém hotelu. Premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš ho vyzval, aby vyvodil důsledky. Hnilička už oznámil, že složí poslanecký mandát, post předsedy NSA si ale chce ponechat. V tom jej utvrzují i zástupci sportovních svazů a také přímo sportovci. Podporu mu vyjádřili hokejista Jaromír Jágr či oštěpařka Barbora Špotáková.

Nejdřív ranní nevolnost, pak triumf. Šmíd vzpomíná na zisk Davis Cupu před 40 lety

4. prosince 2020 11:58

V dlouholeté historii slavné tenisové týmové soutěže Davis Cup se České republice, respektive Československu, povedlo ukořistit „salátovou mísu“ třikrát. Poprvé to dokázala v roce 1980 parta, kterou táhli Ivan Lendl a Tomáš Šmíd, který v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS zavzpomínal na fenomenální úspěch, který byl završen v holešovické hale.

Charitativní akce Teribear: Stáhněte aplikaci, choďte, běhejte a pomozte tak dětem

11. září 2020 12:14

Ve čtvrtek odstartoval šestý ročník akce Teribear hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem. Jedná se o každoroční charitativní projekt, který organizuje Nadace Terezy Maxové dětem. Lidé pohybem podporují děti z neúplných rodin. Letošní ročník se kvůli koronavirovým opatřením uskuteční virtuálně, po celé republice a skrz aplikaci se může zúčastnit každý.

Radek Štěpánek: Všichni ti, kteří milují tenis, budou hrát za každých podmínek

10. září 2020 18:49

Současná protipandemická opatření při tenisu mohou podle české tenisové legendy Radka Štěpánka ovlivňovat průběh zápasů. Podmínky jsou ale pro všechny stejné a vyhraje ten, kdo se s nimi nejlépe popasuje, uvedl v pořadu Nový den. Co se týká diskvalifikace Novaka Djokoviče, jeho bývalého svěřence, ačkoliv šlo o evidentně neúmyslný incident, při němž trefil čárovou rozhodčí, byla podle pravidel v pořádku a pravidla by se neměla ohýbat kvůli nikomu, myslí si Štěpánek.