reklama
CNN Prima News rekonstrukce

rekonstrukce

Výpis příspěvků ke štítku „rekonstrukce“

Dopravní peklo v Praze jen tak neskončí. Podle náměstka je kapacita silnic o pětinu nižší

3. listopadu 2021 05:43

Ucpané a rozkopané silnice, hodinové popojíždění a naštvaní řidiči. Zlepšení dopravní situace se Pražané zřejmě jen tak nedočkají. Podle pražského náměstka pro dopravu Adama Scheinherra (Praha sobě) silnice v hlavním městě nemohou všechna auta pojmout, protože kapacita komunikací je až o pětinu nižší, než by bylo třeba. Uvedl to v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Dále mluvil o tom, kdy se musí obyvatelé Prahy připravit na komplikace spojené s opravou Barrandovského mostu.

I v dílně si můžete šlapat jako král

19. října 2021 12:00

Ať už rekonstruujete podlahu v dílně, garáži, nebo v obýváku, dejte si na práci záležet. Na rovný povrch se vám totiž bude daleko snadněji pokládat podlahová krytina. Díky samonivelačním stěrkám naštěstí není vytvoření hladké plochy nic složitého.

Jak nejlépe vyrovnat podlahu v každé části domu vám předvedou Fachmani

24. září 2021 15:58

Rekonstrukce rodinného domu zdárně pokračuje a je potřeba vyřešit další části stavby. Pokračovalo se suchou výstavbou a upravila se podlaha v podkroví. Ve zbylé části domu se pokračovalo mokrou cestou, což znamená vyrovnání povrchu podlahy vylitím nivelační hmoty. Pro stavbu již byla zvolena vhodná fotovoltaika a je čas ji vyzvednout a nainstalovat. A protože práce jdou od ruky, zůstal čas i pro výběr barvy pro finální úpravy některých kovových a dřevěných částí stavby.

Fachmani předvedou, jak je omítání zdí pomocí speciálního přístroje snadné

17. září 2021 17:00

V posledních dnech začaly silné mrazy, ale to nebylo žádnou překážkou pro pokračování prací na stavbě. V podkroví byly namontovány akustické příčky pro odhlučnění koupelny. Stěny dostaly první vrstvu omítky a v obýváku byly obloženy krovy. Nakonec proběhla průběžná prohlídka stavu stavby a nakonec byla provedena ukázka montáže fotovoltaiky.

Tragický výbuch v Koryčanech vyšetřuje policie. Bum a něco letělo, popsal svědek

16. září 2021 16:10

Středeční výbuch plynu v řadovém rodinném domě v Koryčanech na Kroměřížsku prověřuje policie jako obecné ohrožení z nedbalosti. Právní kvalifikace se ještě může změnit. Před explozí majitelé prováděli v domě rekonstrukci. Mluvčí policie Simona Kyšnerová uvedla, že bylo poškozeno plynové potrubí, což vedlo k následnému výbuchu. Exploze si vyžádala životy dvou zasahujících dobrovolných hasičů a čtyři zraněné.

V Hradci šlo dolů první „lízátko“. Osvětlovací stožáry se po repasu vrátí na stadion

14. září 2021 23:23

Stavební firma sejmula první ze čtyř stožárů Všesportovního stadionu v Hradci Králové. Dominantám Hradce Králové se kvůli jejich charakteristickému tvaru mezi obyvateli města odjakživa říká lízátka. Kovové kolosy vysoké 55 metrů projdou repasováním a později se s dokončením nového fotbalového stadionu mezinárodních parametrů nad hrací plochu vrátí.

Fachmani si poradí s bočním vstupem do sklepa, WC modulem i vyvložkováním komínu

31. srpna 2021 16:00

Rekonstrukce domu v Tišicích pokračuje úpravami bočního vchodu v suterénu, kde byla vykopaná jáma a probíhají přípravy na vybudování schodiště, včetně položení základové desky, stavby opěrné zdi a ztraceného bednění. Následuje začištění vchodu s osazením nových vchodových dveří, aplikace hydroizolace asfaltovou nátěrovou hmotou a výběr dlažby. Proběhne též instalace WC modulu.

Rekonstrukce fachmanského domu pokračuje vyrovnáním podlah a instalací fotovoltaiky

17. srpna 2021 14:00

Dům v Tišicích čeká zásadní oprava podlah, srovnání starých, rozbitých podlah, které jsou v jednotlivých místnostech různě vysoké. Pro vyrovnání výškových rozdílů, propadů a nerovností, doporučil odborník použít penetrační, tmelící a nivelační hmotu. Také se podíváme na stavbu rodinného domu do Měchenic. Na střeše jsou už namontovány fotovoltaické panely a u domu nainstalované tepelné čerpadlo. V současné době se připravuje instalace řídící jednotky.

reklama