CNN Prima News renovace

renovace

Výpis příspěvků ke štítku „renovace“

Ukrajinci hlásí další úspěch. Sestřelili 11 kamikaze dronů a odrazili 14 útoků

5. listopadu 2022 07:41

Ukrajinské síly zaznamenaly na bojišti další úspěch. Podle ukrajinského generálního štábu bylo sestřeleno 11 kamikaze dronů Shahed 136 a odraženo 14 útoků v Luhanské a Doněcké oblasti. Rusové utrpěli velké ztráty na jihu Ukrajiny, píše The Kyiv Indepedent. Ruský prezident Vladimir Putin řekl, že střet Ruska s ukrajinským „neonacistickým režimem“ byl nevyhnutelný. Ukrajinci jsou podle něj obětí podněcování nenávisti vůči Rusům.

Ferrari nebo Jaguar? Kdepak, toto je škodovka z 50. let, která na Západ nesměla

13. února 2022 22:31

Bylo by fatální chybou omezovat znalosti historie škodováckého motorsportu na bájnou 130 RS nebo soutěžního Favorita. Už mnohem dříve zde především zásluhou nadšení řadových zaměstnanců vzniklo panující realitě navzdory auto, se kterým by Škoda za normálních okolností mohla udělat slušnou díru do světa – kdyby jí to bylo umožněno.

Díky zavření celého Aquapalace Praha jsme obnovili zázemí, říká hlavní technolog

22. června 2020 15:58

Opatření související s pandemií koronaviru COVID-19 a nouzovým stavem byla v mnohém omezující. V aquaparku Aquapalace Praha v pražských Čestlicích, kde fungují 24 hodin denně, aby zákazníkům chtivým vodních radovánek mohli dopřát ten nejlepší servis a zábavu, nikdy nepřerušují provoz. Proto nyní vynucené uzavření komplexu využili pro jeho další zdokonalení. Co obnáší kompletní renovace podobného objektu a co se po znovuotevření změnilo?