reklama

Stavba a rekonstrukce

Nejnovější příspěvky k tématu

Podle čeho vybírat ideální podlahu do domu a garážová vrata, prozradí Fachmani
Hobby

Podle čeho vybírat ideální podlahu do domu a garážová vrata, prozradí Fachmani

Venkovní práce na stavbě jsou téměř u konce, zbývá jen postavit nový plot. Protože investorovi docházejí finance z předchozího úvěru, rozhodl se využít takzvaný rychlý nezajištěný úvěr. Krom toho nás čeká výběr podlahové krytiny, rady designéra a také odborník, který poradí, jak lze odstranit stará garážová vrata a připravit otvor pro montáž nových.

Veškeré úkony rekonstrukce domu musí vycházet z projektu
Hobby

Veškeré úkony rekonstrukce domu musí vycházet z projektu

Kompletní rekonstrukce domu, od A až do Z, je unikátní projekt, při kterém každý z nás vidí, jak je důležité, aby jednotlivé kroky na sebe navazovaly. Veškeré úkony musí být předem pečlivě promyšlené a vycházejí z projektu. Vzájemná souhra drobných prací i větších plánovaných oprav je nezbytností pro spokojené a vysněné bydlení.

Další příspěvky k tématu

Fachmani pokračují v rekonstrukci domu

Stavba domu pokračuje vybouráním vchodu do sklepa. Až se do otvoru vsadí nové dveře, bude nutné vyřešit výšku podlah uvnitř objektu, začistit stěny, zapravit omítky a udělat okenní špalety. Práce budou pokračovat opravou porušené hydroizolace a jejím napojením na nové rozvody. Následuje vyhloubení výkopů a jámy pro jímku na záchyt dešťové vody a také vyzdění nového komína. A nakonec se seznámíme s tzv. stavebním deníkem on-line, aplikací, do které si lze zadat upozornění na servisní prohlídky.

Stavba opravdu nezničitelné boudy pro psy plemene kangal

Kangal je plemeno psa, se kterým byste nechtěli být v rozepři. Je to velký, mohutně stavěný pes, který je schopen se menšímu člověku podívat zpříma do očí. Postavit takovému pejskovi boudu není jen tak. Na to se musí jít fortelně. Taková stavba pak může sloužit nejen jako psí bouda, ale také jako hospodářské stavení pro mnoho dalších účelů.

Rekonstruovaný dům mění svou tvář téměř před očima

Kompletní rekonstrukce nemovitosti je věc zdlouhavá, nákladná i náročná a vždy musí být dopředu promyšlená a naplánovaná do posledního detailu. Návaznost jednotlivých kroků je nezbytným parametrem zdárného průběhu veškerých prováděných oprav. Na této stavbě probíhají stavební práce tak, jak mají, a celý projekt nabral nevídané obrátky. Dům mění svou tvář téměř před očima.

Proměna starší nemovitosti v pohodlné a stylové bydlení

Základem zdařilé proměny starší nemovitosti v pohodlné a stylové bydlení v sobě skrývá mnoho příprav, propočtů, práce i času. Jedná se o souhru jednotlivých kroků. Rozsáhlé stavební práce i drobné úkony musí tvořit dokonalou symbiózu, kde na konci tohoto unikátního projektu bude stát vysněný dům sladěný do posledního detailu. V takovém domě pak majitel může prožít ještě mnoho harmonických chvil.

Začala třetí vlna. Delta se šíří mezi neočkovanými, Slováci zveřejnili drsné statistiky
Koronavirus

Začala třetí vlna. Delta se šíří mezi neočkovanými, Slováci zveřejnili drsné statistiky

Ministerstvo zdravotnictví na Slovensku zveřejnilo alarmující statistiky. Uvádí, že z osob, které byly v posledních dvou týdnech pozitivní na COVID-19, jich 76 procent nebylo očkováno proti koronaviru. Podle uznávaného epidemiologa Martina Pavelky v zemi začala třetí vlna pandemie, která postihuje neočkované. Varianta delta je podle něj nakažlivější a nebezpečnější i pro mladší věkové kategorie.

Potvrzeno: Babiš povede kandidátku ANO v Ústeckém kraji, utká se s Bartošem
Andrej Babiš

Potvrzeno: Babiš povede kandidátku ANO v Ústeckém kraji, utká se s Bartošem

Premiér a předseda ANO Andrej Babiš povede kandidátní listinu hnutí pro říjnové sněmovní volby v Ústeckém kraji, kde se utká s předsedou Pirátů Ivanem Bartošem. Rozhodl o tom na středečním jednání republikový výbor ANO. Ve Středočeském kraji bude lídrem místo Babiše vicepremiér Karel Havlíček, kterého v čele jihočeské kandidátky nahradí ministr životního prostředí Richard Brabec.

reklama

Stavba a rekonstrukce

Hledáte zaručené tipy, návody a postřehy ke stavbám a rekonstrukcím? V rubrice Stavba a rekonstrukce na CNN Prima NEWS načerpáte užitečné informace z diskuzních fór, pro náročnější máme připravené odborné články a přichystaná rovněž máme i videa a fotogalerie. S námi to zvládnete, ať už se doma pustíte do čehokoli!