reklama

Řidič ignoroval značky a bezohledně předjížděl. Případem se zabývá policie

Nerespektoval dopravní značky, které mu přikazovaly, aby se držel vpravo. Řidič na silnici mezi Příborem a Novým Jičínem svou bezohlednou jízdou ohrozil sebe i ostatní účastníky provozu. Případem se v současnosti zabývá policie.

reklama

Záběry z palubní kamery jiného řidiče ukazují, že šofér osobního vozidla při předjíždění nemohl vědět, jestli na silnici není složený stavební materiál jako třeba betonové panely. Kdyby do nich naboural, mohl ho náraz vymrštit i před auta v pravém pruhu. Později dokonce zprava podjížděl cisternu, která převážela hořlavé látky.

„Policisté na podnět okamžitě reagovali. Spojili se s mužem, který video zaslal, a nyní zjišťují informace jak k vozidlu, tak k samotnému řidiči. Z videa vyplývá, že šofér se zřejmě dopustil protiprávního jednání v dopravě,“ řekla mluvčí ostravské policie Eva Michalíková.

Podle Pavla Blahuta, který je krajským koordinátorem oddělení BESIP, by mohlo jít o mladého nezkušeného řidiče, který nemá dobře zafixované vzorce chování. „Řidičovo chování mohlo být způsobeno také tím, že byl pod vlivem alkoholu nebo drog,“ řekl Blahut pro CNN Prima NEWS.

K tématu

Tagy: Krimi zprávy auta doprava auto řidič předjíždění nebezpečné předjíždění Nový Jičín Příbor

Další hlavní zprávy

360°

Prouza: Kvóty na potraviny chtějí agrobaroni. Západ plení náš trh, kontruje Fiala

Prouza: Kvóty na potraviny chtějí agrobaroni. Západ plení náš trh, kontruje Fiala

„Čeští agrobaroni nedokáží vyrábět tak efektivně jako zahraniční konkurence, a proto požadují kvóty na potraviny,“ soudí prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza, který diskutoval v pořadu 360° Pavlíny Wolfové s poslancem Radimem Fialou (SPD). Ten předložil pozměňovací návrh o povinných kvótách na české potraviny Sněmovně a ta ho i přes výhrady opozice schválila. Návrh tak putuje do Senátu.

reklama
reklama
Bitka a pěsti ve Sněmovně. Poslanci se porvali kvůli rouškám

Sněmovna

Domácí zpravodajství

Praha má problém: Soud zrušil kolaudaci velké části tunelu Blanka
Mladík strčil kolegovi fixu do konečníku a mlátil ho přes penis. Odpyká si pět let
Další články
reklama
reklama