reklama

Řidič v Modřanech vjel do výkopu. Jde o druhou nehodu na stejném místě

Dvakrát totožná kuriózní nehoda na stejném místě. V hlubokém výkopu v pražských Modřanech skončilo další osobní auto. Staveniště, které je na silnici kvůli opravě podchodu, se stalo za posledních pár dní parkovištěm už pro druhého šoféra.

reklama

Jen necelé dva týdny zpět došlo k nehodě, kdy ve výkopu na silnici doslova zaparkovalo osobní auto se čtyřčlennou posádkou. Nejednalo se o raritní záležitost. V sobotu ráno skončilo v ulici Československého exilu v jámě další auto. Z této situace by se podle řidiče neměl šanci se dostat ani ten nejzkušenější řidič.

Na otázku, zda nejel řidič moc rychle, odvětil: „Ne, maximálně 50.“ Podle něj je výkop špatně značený a šofér už nestihl včas zareagovat. Místo toho, aby jel podle přikázaného směru, vzal to rovně. To, že jeho jízda skončí právě takhle, ve vykopané díře, rozhodně nečekal.

Řidič vyvázl bez zranění a nepotřeboval péči záchranářů. Odnesly to jenom plechy na autě. Náraz do betonové stěny odnesla přední část auta. Škoda půjde do několika tisíců korun. Mluvčí Policie hlavního města Prahy Jan Daněk uvedl: „Podle zjištění kolegů z dopravních nehod řidič přehlédl dopravní značení a se svým vozidlem vjel do výkopu. Policisté na místě muži uložili pokutu za to, že nepřizpůsobil jízdu technickému stavu pozemní komunikace.“ Zároveň policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku. Ta vyšla negativní.

K tématu

Další hlavní zprávy

Prezidentské volby v USA 2020

Komentář: USA zůstanou po volbách hluboce rozdělenou zemí, ať už vyhraje kdokoli

Komentář: USA zůstanou po volbách hluboce rozdělenou zemí, ať už vyhraje kdokoli

Kdo se stane vítězem amerických prezidentských voleb, se možná dozvíme už za několik dní. Zdá se ale, že výhra ani jednoho z kandidátů zemi klid nepřinese. Jakoby se agresivní rétorika politiků a jednostranné informovaní médií přenesly i mezi voliče. Napětí v hluboce rozdělené zemi stoupá. Rozhádané rodiny, zpřetrhaná přátelství, neochota naslouchat opačným názorům, velké nákupy zbraní „do foroty“ a strach z toho, co přijde po volbách – to vše napovídá, že USA po volbách možná čekají další občanské nepokoje, které by se v nejhorším případě mohly změnit i v krveprolití.

reklama
Jak nemá vypadat krizové řízení. Opozice kritizuje Havlíčkův plán na otevírání obchodů
Fronty a pozdní otevření. Slovensko začalo s plošným testováním obyvatel
Následky covidu: V Česku vzrostla nezaměstnanost, Slovensku hlouběji klesl HDP
Jak si v televizi naladíte program CNN Prima NEWS? Tady je detailní návod
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Faltýnek může skončit i jako šéf poslanců ANO. Jeho kolegové rozhodnou v listopadu
Několik hodin denně pečuje Dominik o kůži. Jak žije mladý muž s nemocí motýlích křídel?
Fiala a spol. jako Avengers. Lidé se sázce na superhrdiny posmívají
Další články
reklama
reklama