CNN Prima News Rolls-Royce Phantom

Rolls-Royce Phantom

Výpis příspěvků ke štítku „Rolls-Royce Phantom“

Luxusní dar za ponížení Argentiny. Saúdský princ koupí každému hráči Rolls-Royce

25. listopadu 2022 19:26

V úterý zažili nezapomenutelný den. Fotbalisté Saúdské Arábie budou do konce života vzpomínat, jak na úvod mistrovství světa v Kataru skolili slavnou Argentinu. A tento triumf jim dlouho bude připomínat také luxusní vůz Rolls-Royce Phantom. Taková je odměna, kterou hrdinům slíbil korunní princ Muhammad bin Salmán.

Rolls-Royce představuje kabriolet inspirovaný jachtou. Za půl miliardy korun

29. května 2021 11:41

Současná modelová řada značky Rolls-Royce čítá hned několik automobilových klenotů. Opomeňme například sportovní kupé Wraith, SUV Cullinan nebo třeba luxusní limuzínu Phantom. Britsko-německý výrobce už ale nedělá jen sériová auta, neboť se rozhodl vrátit ke svým kořenům a soustředit se mimo jiné i na zakázkové vozy. Po letech tak přijíždí znovuzrozený Boat Tail, exkluzivní kabriolet inspirovaný jachtou, který byl navržen ve spolupráci s budoucími majiteli.

Nevídané! Rapper Drake přetvořil svůj Rolls-Royce Cullinan na gotickou katedrálu

6. května 2021 10:13

Kanadský rapper Drake je velkým fanouškem vozů Rolls-Royce. Už v minulosti se zpěvák pochlubil například modelem Phantom v úpravě „Bushukan“ od společnosti Mansory. Nyní automobilový svět šokoval dalším zcela jedinečným exemplářem. Své SUV Cullinan nechal módní firmou Chrome Hearts přetvořit na jakousi gotickou katedrálu se stovkami křížů, ale i nápisem „F**k You“.