CNN Prima News zástava srdce

zástava srdce

Výpis příspěvků ke štítku „zástava srdce“

Tragédie na zubařském křesle: Pětiletý chlapec zemřel při běžném zákroku, případ šetří policie

Nečekaná ztráta milovaného pětiletého syna zasáhla ukrajinský pár ze Lvova. Během rutinní návštěvy, při které měl zubař vytrhnout chlapci mléčné zuby, došlo při zákroku k srdeční zástavě dítěte. Chlapec byl následně převezen do nemocnice, kde o několik dní později zemřel. Policisté nyní vyšetřují, zda nejsou za smrt zodpovědní zaměstnanci dentální ordinace. O smutném případu píše web The Mirror.

Příčina smrti herce Perryho zůstává nejasná. Zdroj z vyšetřování sdělil detail ohledně drog

Podle dosavadních zpráv je tělo zesnulého herce Matthewa Perryho připraveno k vydání rodině. Ve svém prohlášení to sdělil úřad okresního soudního lékaře v Los Angeles. Oficiální závěr potvrzující příčinu úmrtí představitele Chandlera Binga z legendárního seriálu Přátelé bude pravděpodobně zveřejněn až za několik týdnů, napsal web Sky News. Podle magazínu TMZ přitom neměly návykové látky na hercově úmrtí podíl.

Krutý osud mladé rodiny. Pavlovi v noci náhle selhalo srdce, třetího dítěte se nedožil

Tragická událost přervala osud mladé rodiny, která očekávala třetího potomka. Devětadvacetiletému Pavlovi v noci náhle selhalo srdce, a ačkoliv se těhotná Lucie snažila svého manžela zachránit, nepodařilo se jí to. Přišla tak o manžela a jejich dvě děti – šestiletá Lily a tříletý Dominik – o milujícího tatínka. A nenarozená holčička svého otce již nikdy nepotká. Pavlova sestra nyní prosí veřejnost o pomoc.