CNN Prima News Sagvan Tofi

Sagvan Tofi

Výpis příspěvků ke štítku „Sagvan Tofi“

Průšvihář, který randil s nejkrásnějšími Češkami. Čím herec Sagvan Tofi ublížil Brožové?

24. února 2022 17:19

Idol osmdesátých let, herec a producent Sagvan Tofi si kdysi v šoubyznysu vysloužil přezdívky král večírků, barový povaleč a lamač ženských srdcí. Nevynechal snad jediný mejdan a randil s nejkrásnějšími Češkami. Jeho život provázely vzestupy a pády. 24. února ho můžete vidět v krimi komedii Kamarád do deště na Prima MAX.

Gottová odhalila další nezveřejněné záběry z filmu Karel. Mistr dojímá scénkami s vnoučaty

9. října 2021 12:08

Exkluzivní VIP premiéra dokumentárního filmu Karel, který mapuje poslední rok českého slavíka Karla Gotta, se konala v pondělí. Na slavnostní promítání však nemohli dorazit všichni Gottovi přátelé a známí, a tak se manželka Ivana rozhodla uspořádat soukromou projekci. Zbylé fanoušky Gotta potěšila zveřejněním dalších záběrů, které se nakonec do filmu nevešly. Tentokrát mapují poslední Velikonoce s vnoučaty.

Výhra se nehodí, říká před Anglií Rezek. Zařadí se Schick mezi nejlepší útočníky světa?

22. června 2021 13:28

Postup je v kapse. Česká reprezentace může jít do závěrečného skupinového utkání na Euru s Anglií v klidu, protože pondělní výsledky ostatních týmů zařídily, že i případné třetí místo na osmifinále stačí. Situaci kolem výběru Jaroslava Šilhavého rozebrali v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS bývalí fotbalisté Pavel Mareš, Jan Rezek, atletka Zuzana Hejnová a zpěvák Sagvan Tofi.