Michal David radikálně hubne: Shodil už 13 kilo, dietu drží se ženou. Nová kúra ho nadchla

Hitmaker Michal David radikálně zatočil s váhou. Hubnout začal společně s manželkou Marcelou a jak prozradil redakci CNN Prima NEWS, během tří měsíců má dole už 13 kilo. V dietě hodlá nadále pokračovat. Která metoda se mu osvědčila?

Michal David se s nadváhou potýká téměř celý život. Vyzkoušel řadu diet, ale pokaždé se dostavil takzvaný jojo efekt, kvůli němuž zase přibral. Před třemi měsíci najel na nový model hubnutí, který si nemůže vynachválit. „Domluvili jsme se s manželkou Marcelou, že do toho půjdeme spolu. Dcera Klára přišla s tím, že máme z jídelníčku vyřadit všechny sacharidy, cukry a lepek. Jinak jíme v podstatě všechno. Klidně i tučné věci. Jediné, co jsem si odpustit nedokázal, je víno, které mám rád,“ uvedl hudebník pro CNN Prima NEWS.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Hudební skladatel Jiří Zmožek, autor hitu Zvonky  štěstí nebo Tam u nebeských bran, přišel o všechno. Roky žil z životního minima. Co ho připravilo o miliony?

Cílem je 80 kilo

Výsledky jsou na něm i jeho manželce znát. Břicho, kvůli kterému leckdy nedopnul sako, je pryč. „Během tří měsíců mám dole 13 kilo a cítím se skvěle. U žen to hubnutí jde trochu pomaleji, přece jen mají jiný metabolismus, takže Marcela zatím zhubla sedm kilo,“ prozradil Michal David.

Jejich dietní kúra ještě není u konce. „Momentálně mám 83,5 kilo, chtěl bych se dostat na 80. Musím říct, že jsem si na nový jídelníček tak zvykl, že u něj asi zůstanu. Vyzkoušel jsem už několik diet, ale ta, co držíme teď, mi sedí nejlépe. Je to takové upravené stravování, nic drastického. Vyhovuje mi, že si mohu dát v podstatě všechno, na co mám chuť,“ prohlásil zpěvák.

Do důchodu se nechystá, má velké plány

O své tělo se David stará a pravidelně sportuje. „Kvůli kondici chodím do posilovny a na tenis,“ poznamenal hudebník, který letos v červenci oslaví 64. narozeniny. Do důchodu se nechystá a před sebou má velké plány. „Připravuji nové album, které točím v Londýně a Los Angeles. V Anglii točím s kapelou Robbieho Williamse a v Americe s producenty, kteří dělali pro Cher nebo Joea Cockera. Písničky budou úplně jiné, než na co jsou ode mě lidé zvyklí. V březnu budeme k první skladbě točit na Tenerife videoklip. Bude to dělat Sagvan Tofi. První singl bude na světě v dubnu,“ prozradil Michal David.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Co ze svého soukromí prozradil Michal David v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS?

Tagy: