CNN Prima News šamani

šamani

Výpis příspěvků ke štítku „šamani“

Může za Guardiolovy nezdary kletba šamanů? Se City dál marně čeká na trofej z Ligy mistrů

9. května 2022 17:33

Manchester City vedený trenérem Pepem Guardiolou platí za jeden z nejlepších týmů světa, možná ten vůbec nejlepší. Zatím ale stále čeká na razítko v podobě vítězství v Lize mistrů. Štempl na to nedostane ani letos poté, co vypadl v semifinále slavné fotbalové klubové soutěže. Zdá se, že Citizens není „ušatý pohár“ souzen. Jeho agent naznačuje, že jde o důsledek kletby afrických šamanů.

Pochodoval tisíce kilometrů, aby vyhnal Putina. Sibiřského šamana poslal soud na léčení

26. července 2021 14:48

Soud v Rusku v pondělí poslal do psychiatrické léčebny sibiřského šamana Alexandra Gabyševa, který proslul svým záměrem vyhnat z Kremlu ruského prezidenta Vladimira Putina a nastolit vládu lidu. S odvoláním na jeho právníka o tom informují média. Gabyšev čelí obvinění, že v lednu mečem zranil člena ruské Národní gardy, uvedla agentura Interfax.

VIDEO: Albíny v Africe by před zmrzačením měly chránit alarmy, ty ale nefungují

24. března 2020 17:55

Lidé v Africe trpící albinismem žijí ve strachu a úřadům se nedaří dlouholetý problém dostat pod kontrolu. Podle tamních pověr mají části jejich těl kouzelnou moc, mohou přičarovat například bohatství a na to převaha chudých lidí dobře slyší. Sex s albínem podle báchorek léčí HIV. Catherine z Malawi má s únosem vlastní zkušenosti. Dostala alarm, který ji má při útoku chránit.